Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Legion Des Kreuzes
Añadido 06 dic. 2025

Legion Des Kreuzes

@NFafaf1488
Número de suscriptores: 1 432
Fotos: 3,980
Videos: 1,250
Enlaces: 509
Descripción:
Канал 3.0 M8NG8L тут @NFafaf_bot зв'язок @JagerShop18 - мерч
Fuente

Legion Des Kreuzes | Два нардепа накатали заяву (перший скрін) на військового за протиправн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Legion Des Kreuzes Legion Des Kreuzes @NFafaf1488
448 Vistas/Alcance 2026-06-08 17:29 Mensaje №7391
Два нардепа накатали заяву (перший скрін) на військового за протиправні дії, розпалювання ворожнечі та дискримінацію за національною та релігійною ознаками. Власне «протиправні дії» можете бачити на відео. Хлопець каже - не хочу мігрантів, я не за це 3 роки воював, багато моїх побратимів мають таку само думку. Немає закликів різати чурок, палити їхні храми і тих, хто їх сюди везе. Але на думку цих двох (запамʼятайте ці фізіономії на 3 скріні) «обранців народу» – у них немає більше роботи, крім як доганяти військовослужбовця за стримані висловлювання своєї громадянської позиції. 2 бісящихся з жиру, по столичним кабакам, організма, вирішили, що у них є якесь право диктувати військовому, що можна казати, а що ні. Що у МВС дуже мало роботи, і він у пріоритетному порядку має займатись цькуванням військовослужбовця. Звідси виникає питання: чи заслуговують такі кадри на мандат, і чи не краще їм буде у якомусь із штурмових полків? Питання риторичне, але на справедливість не розраховуйте. Варто лише нагадати, що існує великий світоглядний розрив між тими, хто дорвався до корита і відчув себе повелителями життя, і тими, хто відчуває відповідальність за майбутнє цієї держави та Нації. Якщо другі не будуть солідаризуватись та висловлювати свою позицію, то не дивуйтесь, коли за вікном побачите маленьку росію, з охуївшими чінушами небожителями і їхніми цепними псами. І не забуваєм, що ввезення мігрантів це лише кацапське іпсо, вигадана проблема, яка нам не грозить. А якщо сумніваєшся, то заява переконає.