Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - MoonDeity
Añadido 14 jul. 2024

MoonDeity

@MoonDeityMusic
Número de suscriptores: 2 774
Fotos: 439
Videos: 77
Enlaces: 394
Descripción:
Канал із моєю музикою
Fuente

MoonDeity | Хочу з вам поділитися думками. Вже дуже давно почав писати інші жанри,...

Logotipo de la comunidad de telegram - MoonDeity MoonDeity @MoonDeityMusic
2 200 Vistas/Alcance 2025-04-25 11:33 Mensaje №2463
Хочу з вам поділитися думками. Вже дуже давно почав писати інші жанри, в більшості EDM, house та їх під жанр, з фонком наразі сухо, в плані я його пишу, але змішуючи з іншим жанром, я не виключаю той факт що я його буду писати, просто з часом його буде меньше( чи змішаний з іншим жанром), я зрозумів для себе з часом, що я можу більше в музиці, я не кажу що фонк якийсь легкий чи типу того, фонк це був перший жанр який я написав, але далі з часом мене почали цікавити інші жанри, вони стали для мене більш цікавими та вільними чим фонк, також всі прекрасно знають що фонк це буквально жанр для дітей-підлітків( він став таким в 2022-23 році) я не виключаю той факт що і багато дорослих слухають фонк, але я буквально отримую в інстаграмі повідомлення від якихось татусів чи мам що вони в захваті від мене а їх діти обожнюють слухати мою музику, це классно читати та приємно, але фонк вмер, він буквально повернувся в часи 2010-2015(не по звуку) але трохи популярніше, я багато раз бачив в тік тоці як рофлили про бразілку називаючи це брейнротом та самим поганим жанром(згоден) але проблема знаєте яка ? Вони не писали блять що це бразіл, вони писали що це фонк, буквально стираючи поняття фонку, також головна проблема це йобаний фонк плейліст, і головна проблема фонк плейлісту, це те, що він досі називається фонк, там вже більше 60+ ( зі 100) треків які не відносяться до фонку, прикро, реально прикро за цим спостерігати, але з цим нічого не зробиш, навіть коли ми вупистили з Кірілом (Archez) og phonk, ми не сподівались на те що "ось зараз як блять відродимо його і заєбісь" ні, ми його зробили та випустили для тих кому це реально потрібно, хто скучив за цим, хто хотів щось нового але в той же час старого. У мене каталог на 40+ треків на бустєр паке, для мене цей кавбел це як для гітариста гітара, що я вже не робив з цим ковбелом.Насправді я б міг написати ще багато чого що в мене є в голові, але це зайоб, я і так шось зовсім не то почав писати, тому моя головна думка це те що я як і до цього казав, буду писати те шо мені по кайфу😎🤙, як це було з фонком, я пишу музику заради музики, я люблю творити, а головне люблю творити різне, і не стояти на місці чи бути скованим одним жанром, що я і вам рекомендую, не важливо скільки ви зробите, неважливо як буде іншим, це все неважливо, те що вам має бути важливо, це те, що коли ви робите музику чи граєте на інструменті, це робить ваше серце для вас, таке життя🥂