Fuente
Monarch | Забираємо дроп від Base. 🤝☘️ Нещодавно постив про їхню апку, де можна ...
1 760 Vistas/Alcance
2026-01-18 15:58
Mensaje №743
Забираємо дроп від Base. 🤝☘️ Нещодавно постив про їхню апку, де можна було за декілька дій розділити пул в $2 млн. та активно її опрацьовуємо.☘️ Мова йде про основну соц мережу на Base, а саме BaseApp.☘️ Як саме ми опрацьовуємо проект?
☘️ Пишемо пости, робимо взаємні підписки, крутимо торговий об'єм всередині апки та по максимуму взаємодіємо з платформою.
☘️ Ми маємо невеличку ферму з 5 акаунтів, на яких тримаємо баланс та підтримуємо актив.☘️ Що ще можна потикати для дропу від Base?☘️ Насправді, екосистема максимально велика та містить безліч обмінників, дексів та платформ з якими можна взаємодіяти.☘️ Але я вибрав основні активності, які на мою думку будуть критеріями в майбутньому дропі.
☘️ Само собою це BaseApp, де ми робимо всі дії описані вище.☘️ Створюємо свій домен та відслідковуємо Onchain Score ТУТ.☘️ Виконуємо завдання на Guild.
☘️ Вцілому думаю що дроп мав би бути вже зовсім скоро, зважаючи на пости команди, та буде велика бритва.☘️ В мене акаути з доменами є дуже старі, опрацьовував їх ще в далекому 2023 році, коли всі кричали що скоро буде дроп Base.Скіпати чи ні, ваш вибір, але зарегатись в апку та потикати декілька кнопок не буде важко. ☘️☘ MONARCH365.☘#retrodrop#Base.