Fuente
Monarch | Дроп від Backpack з нами в одній кімнаті? 🤫☘️ Дуже багато шилу пішло п...
1 610 Vistas/Alcance
2026-01-08 19:30
Mensaje №741
Дроп від Backpack з нами в одній кімнаті? 🤫☘️ Дуже багато шилу пішло про те, що дроп відбудеться вже цього місяця після завершення 4 сезону.☘️ СЕО проекту підкидав багато натяків про це ще у грудні, але як ми знаємо, що Backpack не найкраще відповідає своїм обіцянкам, але можливо ця вже відбудеться.☘️ Ми активно перестали крутити цей проект ще після початку 2 сезону, через велику ціну поінтів та постійні нові сезони від команди без анонсів дропу.☘️ Все, що ми робимо - це тримаємо актив та чекаємо насипки.☘️Дуже багато є інфи про те, що поінт буде коштувати в межах 1$, але я дуже скептично відношусь до цього (найбільшому холдеру поінтів пропонували продати поінти по 1$, але він відмовився).☘️ Посилання на Backpack - ТИК.☘️ Також, не менш відомий проект Paradex, який ми також відкручували в парі з Backpack, дав нам зафіксити частину поінтів по 0.18$.☘️ Ми продали 50% наших нафармлених поінтів на ОТС та 50% залишили до дропу.☘️ Посилання на Paradex - ТИК.Ставте реакції, якщо також відпрацьовували ці 2 проекта. ☘️☘ MONARCH365.☘ #retrodrop #Paradex #Backpack.