Fuente
Сергій Зорін | Система «Цілісна людина» | Цікаві думки про навчання:Я ж тут почав навчатися, на наставництві. І ...
247 Vistas/Alcance
2024-10-19 18:56
Mensaje №341
Цікаві думки про навчання:Я ж тут почав навчатися, на наставництві. І я себе зловив на думці, що мені капец як не звично бути по цю сторону екрана🤭Я собі заборонив купувати просто якісь курси постійно чи щось таке, спеціально, бо не хочу перегружати мозок зайвим, бо треба актуалізувати знання в життя, а не вчитися новому зараз.І так як я знаю дуже багато (бо пройшов сотні навчань за минулі роки) мене дуже важко здивувати на навчанні. Особливо те що стосується блогу, навчань, запусків, тощо.І я зараз прийшов на навчання не за знаннями, а для того, щоб поруч на кожному кроці була людина яка дивиться зі сторони, вказує де і що я пропускаю + є можливість дискусії і знаходження не звичних для мене рішень і підходів. Це працює дуже цікавим чином. Наприклад, я дивлюся всі лекції, навіть які я знаю і так, тільки тому, що в процесі прослуховування в мене народжуються нові ідеї. І вчора(здається) я так слухав і прописав абсолютно нову програму для свого ЦЛ. Розширив її втричі десь.П.С. для всіх минулих потоків оновлення вийде автоматично Дуже цікаво зараз це проживати, бо за рік дійсно відвикаєш бути учнем, особливо коли весь рік я в ролі викладача.Такі думкиА у вас як з навчанням?