Fuente
Сергій Зорін | Система «Цілісна людина» | ДН пройшов тиждень назад, а я тільки сів зафіксувати собі зміни за рік...
232 Vistas/Alcance
2024-10-14 17:45
Mensaje №338
ДН пройшов тиждень назад, а я тільки сів зафіксувати собі зміни за рік. В мене традиція в дн прописувати свої зміни і плани на рік саме ті що стосуються мене. А в нр чисто підправляти і розкривати пункти які пропустив вже глобальніше ніж просто Я.І трохи випав з того обʼєму і змін які за рік відбулися. Хз, поділюся з вами частиною, але не всіма деталями (вони лишаться для ізбранних людей)1) Цілісна ЛюдинаЗапуск ЦЛ в груповому форматі. 3 потоки на зараз і ще один на зиму буде. Це найкраще що я колись робив і кожен раз це стає ще краще.П.С. Готуйтеся на зиму, хто давно збирався, буде оновлення з усіх сторін. Якщо зазвичай це нововведення і покращення, то тут буде глобальні зміни на весь наступний рік.2) ВідпочинокЯ дозволив собі відпочиватиЯ забороняв і думав що я робот і мене це не стосується 4 роки поспіль. Я не кажу про відпочинок щоденний, чи тижневий, я говорю більше про довгий і тотальний перезагруз, на день-два мінімум. І цього літа я собі це дозволив. Це затрималося довше ніж я хотів, бо я просто відвик від такого, зараз вже норм3) СоціалізаціяЗрозумів, що соціалізація ≠ спілкування з іншими.Жити без близьких людей - це не варіант. І нехай в моменті, мені абсолютно байдуже на наявність соціуму (в мене вистачає спілкування), то в довгострок це викликає певні нюанси. Можливо іншим разом поділюся цим.4) ФінансиПерший рік, коли я своєю справою повністю закрив всі свої потреби. Зазвичай було щось ще доповнююче, або я обмежував себе в чомусь, що вирівнювало фін потреби. В цьому році я вийшов більше ніж я отримував в офісі в Австрії (там це було ≈30к$ на рік, щось таке)І тут ще багато пунктів, які реалізувалися, в більшості, завдяки цим 4-м. Мабуть вперше за всі минулі роки, я заходжу в свій нр з таким зарядом і настроєм рознести наступний рік. Це буде цікаво... Беріть попкорн на наступні років 5))