Fuente
Сергій Зорін | Система «Цілісна людина» | Пристібайтеся, ми взлітаємо.Усвідомлення, думки і ключові рішення за 2...
425 Vistas/Alcance
2025-07-27 17:22
Mensaje №497
Пристібайтеся, ми взлітаємо.Усвідомлення, думки і ключові рішення за 2 тижні в роботі.1️⃣ З робочого:Якщо коротко, то дуже багато працював на roadmap. Прописав, зняв і виклав всі ключові блоки. Тепер перейду в процес створення креативів і запуску всіх подальших процесів.Ахеренний матеріал вийшов. Давно нічого схожого не робив. Новий формат для мене, але максимально комфортний для засвоєння.2️⃣ З особистого:Більше часу проводив з дівчиною, потім мама приїхала, тому соціальна частина ці тижні – пропрацьована.Згадую, що раніше, для мене було нормою 3-4 дні не виходити з дому взагалі. Просто тому що "А для чого? Продукти є, роботи вистачає, пішли працювати)"13 летимо в Рим на тиждень. Стільки всього треба зробити до цього часу, не уявляєте. А на вулиці 25+ – що робить мене овочем... Ненавиджу теплу погоду для роботи.3️⃣ З соціально-мережевого:Вкотре переконався, що ведення сторісів - це прям не для мене. Забагато клопоту за мінімум відклику. Тому зараз буду основу вести в тг і з тт і інсти переводити в тг. У мене їх 2, тому вистачить щоб виговоритися)В чат жпт 3 години прописував промпт для створення відео. Буду тестувати наступного тижня. Має показати дуже круті результати.Це взагалі інше мистецтво правильно писати промпти, а не просто як ви пишете щось в гуглі.4️⃣ Зі спортивно-здорового:Ось тут прям сильний завал. Спорту взагалі 0, частково через графік, частково через спеку, частково через лінь. Сон десь тиждень тому теж коливався сильно. Зараз наче нормалізував, має бути краще.Але незважаючи на це, фігачив по 10+г щоденно робочих, фокусних. Прям відчув як повернувся в режим. Навіть відос в моменті про це записав.✅ Підсумок 2-х тижнів:В загальному - дуже продуктивно. Повертаюсь до вас і в другий тг по побудові власної справи.Зараз буде перехід в нову еру обʼємів. Буде цікаво, не перемикайтеся