Fuente
Military Journal ✙ | Цікаве з інтерв'ю заступника начальника штабу командування РВіА полков...
1 620 Vistas/Alcance
2025-12-23 10:54
Mensaje №31984
🇺🇦 Цікаве з інтерв'ю заступника начальника штабу командування РВіА полковника Андрія Журавльова➡️ Ведуться роботи з модернізації контрбатарейної РЛС (ймовірно йде мова про Зоопарк-3) та станції РТР;➡️ Проходять випробування перспективних 105мм гармати та 155мм гармати «Марта» зі стволом 39 калібру (3 версія «Богдани»);➡️ Тривають удосконалення ОТРК "Сапсан", РСЗВ "Вільха", а також "Довгого Нептуну";➡️ На етапі розробки багатофункціональний ракетний комплекс (БФРК);➡️ У переліку перспективних розробок: 🔴 Аналог контрбатарейної РЛС AN/TPQ-36; 🔴 БПЛА-підсвітлювач, який буде лазером наводити високоточний боєприпас; 🔴 БПЛА з системою синтезованої апертури, що має вести розвідку в незадовільних погодних умовах.➡️ Проводяться тестування високоточного боєприпасу «Барвінок-К».➡️Вдосконалюється інформаційно-комунікаційної системи РВіА «Кропива-Д». Її налаштовують у такий спосіб, щоб дані, зібрані за допомогою засобів розвідки про ворожу ціль, оброблялись, і отримані координати передавались відразу до гармати за лічені хвилини.
➡️Для «Богдани» розробили та протестувалу автоматизовану систему управління і наведення. Також триває процес тестування автомату заряджання;Станом на жовтень 2025 року вітчизняні 155-мм «Богдани» – самохідні та причіпні – складають близько 40% серед усіх артилерійських систем, які використовуються на фронті.
➡️РВіА хотіли б залишити на озброєнні у короткостроковій перспективі – «Богдани», CAESAR, PzH 2000, RCH 155, М777, Archer та інші зразки;Можливо, в якійсь середньостроковій перспективі у нас взагалі залишиться лише одна артилерійська система – «Богдана», але у різних модифікаціях.
Підписатися | Зв'язок | Чат