Fuente
✙Медвежатко✙|🍉 | На правах першого командира і засновника мав честь відкрити меморіальн...
4 240 Vistas/Alcance
2025-11-08 16:50
Mensaje №8152
На правах першого командира і засновника мав честь відкрити меморіальний комплекс у памʼять загиблим бійцям 2 штурмового батальйону 3 штурмової бригади на Оболонському районі славетної столиці, адже бойова посвята підрозділу бере свої початки з оборони Києва. Подія болісна, але дуже потрібна. Памʼять про героїчний чин наших загиблих має слугувати найбільшим суспільним прикладом для українців.Коли вручав койни родичам загиблих , дізнався що багато хто з них і досі пересилає кошти на підрозділ. Не зміг нікого переконати що цього робити не треба, адже ви віддали найбільше що вже могли віддати.Важко.Але війна продовжується і замість смутку маємо направляти енергію в злість і помсту. За кожного. Сам меморіальний комплекс складається зі скверу та двох споруд - памʼятного каменю і каскадної терасної стели з зображенням шевронів бригади, батальйону, рот і взводів. За допомогу в реалізації хочу подякувати Голові Оболонської РДА Кирилу Фесику, бізнесмену з Оболонського району Олександру Овчаренко, дизайнеру та проєктанту меморіалу Славі Палій, а також своєму колишньому заступнику , а нині заступнику командира 21 полку безпілотних систем «Кракен-1654» Михайлу Шейді.Памʼятаймо! Помстимося!