Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ME NE FREGO ✙ 🇺🇦
Añadido 07 dic. 2021

ME NE FREGO ✙ 🇺🇦

@MeNeFreg8
Número de suscriptores: 11 914
Fotos: 13,600
Videos: 2,380
Enlaces: 3,380
Descripción:
Рупор правої антисистеми @Christ_is_king_83 - Зв'язок @fashkomments — чат @MeNeFreg8 — посилання для друга 4441111073717575 https://t.me/+RKP7TsKX6mQ3NmQy — допомога проекту
Fuente

ME NE FREGO ✙ 🇺🇦 | ️Не думаю що це кінець, дуже вірогідно що наземній операції бути, але ...

Logotipo de la comunidad de telegram - ME NE FREGO ✙ 🇺🇦 ME NE FREGO ✙ 🇺🇦 @MeNeFreg8
3 230 Vistas/Alcance 2026-04-07 23:59 Mensaje №20944
🇮🇷⚡️Не думаю що це кінець, дуже вірогідно що наземній операції бути, але тим не менш є проміжний висновок, підтверджений в тисячний раз: ніколи не йдіть на компроміси з сатаною, якими б вигідними чи практично корисними/безальтернативними вони не здавались - безкомпромісна позиція завжди дасть несоізміримо більше навіть в чисто матеріальному вимірі.Згадайте, як при Хамінеї Іран терпів і заминав кожен випад в свою сторону зі сторони жидів і пендосів весь цей час. Вбивства генералів, постійні теракти і провокації і завжди без відповіді, а якщо заради чисто формальної помсти і запускали якийсь шахед по Тель-Авіву - то з попереджннням за 12 годин щоб випадково ніхто не постраждав. Результат - все частіші і частіші атаки, безкінечні приниження і терпіння.А зараз при новому керівництві Іран вперше виступив радикально без сдєлок, компромісів і розводняків. Не те що не здавався, на перший погляд виглядаючи безнадійно, а навіть не давав опонентам дати задню і все зам'яти.Результати миттєві. Якщо це справді основа мирного плану (в що я поки не вірю), то це не просто поразка США в сенсі недосягнення початкових цілей - це поразка в сенсі розгромної капітуляції. Грубо кажучи, ви стіратимете носки пахану до моменту, поки не будете готові померти щоб цього не робити. В общєм дякую персам за наглядний приклад і мотивацію. Ми теж обов'язково переможемо.ME NE FREGO 🇺🇦☠️