Fuente
ME NE FREGO ✙ 🇺🇦 | Його життя було коротким, але величним.Олег не чекав дорослого віку, щ...
1 900 Vistas/Alcance
2025-03-10 16:45
Mensaje №18251
Його життя було коротким, але величним.Олег не чекав дорослого віку, щоб боротися за свою країну. У 18 років пішов на війну, у 19 – віддав за неї життя. Він був воїном одного з підрозділів ГУР МО, працював у найнебезпечніших умовах, виконував завдання, про які не розкажуть у новинах. Загинув 14 липня 2023 під Херсоном під час операції.Сьогодні я відкриваю збір на честь Олега "Кекса", до його Дня народження, який мав би бути 23 березня. Йому б виповнився 21 рік, але час назавжди зупинився на 19. Замість святкування – пам’ять, що житиме вічно. Це не просто вшанування, це продовження його справи. Це помста за нього та інших загиблих його бойових друзів.Олег завжди відгукувався про своїх побратимів лише найкращими словами. Він вважав їх сім’єю, найсміливішими та найвідданішими людьми, які стоять пліч-о-пліч і ніколи не залишають своїх. Тепер наша черга підтримати їх. Цей збір – для них. Для тих, хто досі воює. Збираємо на:Розвідувальний дрон - щоб бачити ворога раніше, ніж він їх. Маскхалати - щоб наші бійці були невидимі там, де смерть ходить поруч. Ремонт машин - щоб техніка не ламалася в критичний момент.Орієнтовна сума збору - 120 000₴Посилання на банку:https://send.monobank.ua/jar/7r8H8VxpoyЩоб відкрити допоміжну банку пишіть @pani_marrri