Fuente
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | продукцію з держав БРІКС якщо вони введуть свою міжнародну систему роз...
5 800 Vistas/Alcance
2024-12-01 08:01
Mensaje №932
продукцію з держав БРІКС якщо вони введуть свою міжнародну систему розрахунків зі своєю валютою, а у цьому випадку Дональд стовідсотково дотримається свого слова, ще більш перекриє рф фінансовий кисень - ідіотів які б ризикували зі своєю валютою і втрачали ринок США навряд чи знайдеться. За оцінками навіть академіков Російської Академії Наук економіка рф до кінця року може увійти у режим каскадного руйнування. Західні економісти більш "злі" за російських - вони прогнозують "серйозні проблеми" вже у другому кварталі наступного року, і можливість руйнування у третьому - четвертому. Тільки розігнався, вже стільки написав, що вийшло забагато. Підіб'ємо підсумки. Якби Україна, пробачте, не була у нинішньому скрутному становищі у яке її занурили вкрай запізнілі дії влади яка у принципі не спроможна "грати на випередження" та повільне "розігрівання" ОПК союзників та власного, політична турбулентність у США, то ми б могли витримати до кінця наступного року і дочекатися у рф подій зразка 1918го року коли Німеччина та Австро-Угорщина без істотних поразок на фронті, дочекалися таких значних економічних проблем викликаних війною, що були вимушені капітулювати. Станом же на зараз ми будемо мати ситуацію коли путін просто вимушений буде йти на реальні переговори про перемир'я. Він жодного разу не поставив економіку рф на межу краху, правити він бажає до цвинтаря, а тому "хіба маєш - мусиш", йому доведеться змиритися з існуванням реально Незалежної від нього прозахідної України. Ну а надалі - справа вже буде за нами та за нашою здатністю засвоїти історичні уроки та побудувати міцну економічно та військово Державу. Цю вийну за наше виживання ми вже не програли, а могли б, та й теоритично зараз, все ж можемо. Витримки та спокою. Ніяка рф нас не здолає якщо ми самі себе не здолаємо. Робимо свою справу, допомагаємо війську останнім та чекаємо перемир'я. DIXI.