Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | WE WANT INFORMATION - 52. Відбулися переговори Президентів Франції та ...

Logotipo de la comunidad de telegram - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
4 800 Vistas/Alcance 2024-11-23 08:04 Mensaje №914
WE WANT INFORMATION - 52. Відбулися переговори Президентів Франції та США. Теми дві, Україна та Ізраїль. Макрон підтвердив Байдену свою позицію - Франція не піддасться на шантаж рф і надалі буде підтримувати Україну у її боротьбі. Макрон підтвердив намір "попри складні бюджетні обставини" збільшити суму допомоги Україні на наступний рік та збільшити загальні витрати на оборону. Сторони обговорили можливості підсилення ПРО України у світлі нових загроз. Прийняті два важливих рішення щодо постачання Україні "на лізінговій основі перспективних систем озброєння здатних протистояти російським балістичним ракетам". Про що мова - не маю жодного поняття. Але так розумію, що у нас планують "обкатувати" щось нове. Може я помиляюся. До речі, як причеп до цієї новини. Як нас повідомили, Київ має для захисту один модернізований "Петріот" який здатен, теоретично, боротися з російським "Рубежом". Зараз Україна на засіданні Ради "Україна - НАТО" буде вимагати поступової модернізації усіх своїх систем "Петріот" до "необхідного для протидії новим загрозам рівня", проте... Це все гра в довгу. Але є обгрунтована надія на те, що ми все ж до весни отримаємо дві системи ПРО які будуть здатні боротися з МБР, про назву систем нічого конкретного нам не сказали. Ну і головне. Байден та Макрон обговорювали теоретичну можливість щодо поверненню Україні ядерного статуту. Підкреслюю - теоретичну, прохання "губу не розкатувати", Обидва Президенти домовилися обговорити цю ідею з союзниками у Європі та Азії. Будуть новини по ций темі - буду розповідати. Після розмови з адміралом Радакіном який привіз до Києва принципову згоду Великобританії не тільки приєднатися, але й очолити можливе військово-політичне утворення у складі країн Північної Європи, Чехії, Польщі та України, Зеленський призначив Умерова відповідальним за переговори щодо створення "Північного Альянсу" як альтернативі НАТО. Як на мене, це дуже слабке та сумнівне призначення. Переговорник з Умерова ніякий. Думаю все ж згодом він сам візьме на себе переговорний процес з цього приводу. Лідери усіх ядерних країн отримали листи від путіна. У них він колянеться у тому, що не збирається застосовувати ЯЗ "до останньої межі" та готовий до "широких переговорів задля загальної деескалації". Так що вас не повинна вводити у оману "миролюбність" останньої заяви медведєва, він у даному випадку транслює у світ месседж путіна - той реально боїться подальшої ескалації у протистоянні з Заходом, бо останній не збирається кидати карти у цій партії у глобальний покер. Ну і на останок про можливе призначення Трампом спецпредставником по Україні Річарда Гренелла. Для нас це було б добре - кваліфікований та фаховий спеціаліст. Одна проблема - він принциповий прихильник "Кореїзації України", тобто укладення Угоди про перемир'я, утворення постійної лінії розмежування по ЛБЗ і після неї інтенсивного розвитку України за допомоги країн-союзниць. Вирішувати все буде, звісно, не він, а Трамп, проте його голос буде дуже важливим у процесі прийняття рішення. З усіх кандидатів на цю посаду він для України найліпший. Але рішення про призначення Трампом не прийняте - абсолютно все може змінитися і не один раз. Доки ще Гренелл - фаворит номер один у ціх перегонах. На сьогодні більше новин немає. Ввечері постараюся дати чергові "Хроніки Їюбенеї", а завтра про втілення у життя "Плану Пріцкер" нашою владою. Гарних вихідних.