Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | НЕ БИЙТЕ МЕНЕ"! Вчора ввечері відбулися переговори у форматі Китай - С...

Logotipo de la comunidad de telegram - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
4 400 Vistas/Alcance 2024-11-21 06:14 Mensaje №909
"НЕ БИЙТЕ МЕНЕ"! Вчора ввечері відбулися переговори у форматі Китай - США та США - рф. У обох форматах йшла мова про деескалацію ситуації яку спричинило залучення вояків КНДР до військових дій проти України. Наразі рішень немає, але є цікавий нюанс. Спочатку Ван І попросив Блінкена "вплинути на українську сторону та переконати її дотримуватися і надалі угоди про відмову від терористичних атак які спрямовані проти вищих державних посадовців України та рф". Тема піднімалася у зв'язку з тим, що наразі Україна вже має далекобійні ракетні засоби ураження. Блінкен пообіцяв Ван І переговорити з Сибігою та донести йому російський месседж, проте зазначив, що Україна ніколи не порушувала дану угоду на відміну від російської сторони. Натомість голова СВР Наришкін звернувся до голови ЦРУ Бернса з попередженням. "Якщо Київ вдастся до терористичних атак які будуть загрожувати вищим посадовцям рф, то ми залишаємо за собою право дати на подібні атаки гідну відповідь навіть з застосуванням ЯЗ". Натомість якщо українська сторона проявить "стриманість та виваженість" у цьому питанні, то рф готова "знизити поріг конфронтації" та "повернутися до її рівня який існував до прийняття США рішення дати Україні дозвіл на застосування американських ракет для ударів по території рф". Бернс пообіцяв посприяти зниженню рівня ескалації і заявив, що Україна не ставить собі за мету фізичне знищення керівництва рф. Отака вона херня, малята. Думаю що про "небувалі обстріли" з "Ярсами" та іншею хрінью можна забути. А зі звичайними якось впораемось. Попередження про можливість масованого обстрілу до 25го листопада залишається актуальним. Ховаємось якщо є куди при тривогах. І віримо у наше ППО! Як кажуть американці, які влітку та восени допомагали нам налагоджувати переформатовану ешелоновану систему ПРО, вона зараз входить у п'ятірку самих ефективних у світі. Тримаємося.