Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ЧЕРВИНСЬКИЙ. КРАПКИ НАД "і". Мене вже реально дістали ці "страсті навк...

Logotipo de la comunidad de telegram - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
3 800 Vistas/Alcance 2024-08-15 10:42 Mensaje №718
ЧЕРВИНСЬКИЙ. КРАПКИ НАД "і". Мене вже реально дістали ці "страсті навколо Червинського". Я ЖОДНОГО разу не казав про його винуватість чи не винуватість - її визначать слідство та суд. Я ЖОДНОГО разу не стверджував - винен він чи ні, лише казав що є об'єктивні підозри та дані у тому, що він винен. Але.. Але для мене є одним зі святих понять є поняття "честь офіцера" для якого інтереси своєї Держави святі і за них він не пожалкує свого життя. І з цієї позиції я стверджую що Червинський - не офіцер, а мразота без честі та без совісті яка від почуття особистої образи готова класти великий та товстий на Національні інтереси України. У WSJ вийшла стаття де фігурує ім'я Червинського як одного з учасників підриву "Північного потоку". Вона уся на "анонімних джерелах у сфері безпеки України". Не можу стверджувати, але переконаний, що ЖОДНЕ джерело з ДІЮЧИХ посадовців не підтвердить розповсюджені дані та не розкаже про подібну операцію - це нічого окрім шкоди національним інтересам України не принесе. Суб'єктивно я абсолютно впевнений - вся стаття на даних самого Червинського який будь яким чином намагається причепити до своїх справ Залужного. Залужний вже дав свідчення слідству що не мав жодного відношення до "Аеродромної операції" і не давав ані письмового. ані усного розпорядження її проводити, хоча Червинський стверджує зворотнє. Документів у матеріалах справи у цій частині немає. Зараз знову - "Залужний - Червинський" і знову Залужний стверджує що вся стаття - брехня та інсинуації. Для мене Червинський припинив своє існування як офіцер та порядна людина тоді, коли розповсюдив брехню про "кишеньковий "Петріот" Зеленського". Все нові та нові його "одкровення" - спроба виправдати свою особисту непорядність, здобути тепле місце у лавах політичної сили яка позиціонує себе як "опозицію" та "причепити" до цієї сили особисто Залужного, "пов'язати" того брудом та спільною відповідальністю. Вангую що нічого з цього не вийде - "чисте до брудного не липне". Ну а Червинському саме місце серед ИксперДів типу поїхавшого дахом Кривоноса та іншого непотреба. Брехнею та зрадойобством "зелених" не здолати - вони самі брехати вміють ще краще за "опозицію". Аргументованою та доказовою гіперболізованою правдою - можна. І розповсюдженням її, умінням у відносно простій формі донести та вложити її у голови народу притомними та незаангажованими людьми, разом з впровадженням інших засобів політичної боротьби, можна винести "зелених" на помийку. Ну а місце Червинського або на нарах - це якщо винен, або в "!маруновій медійній резервації" продукцію з якою "їдять" ті, кому лайно на смак нічим не відрізняється від карамелі. Ще хто принесе цього покидька у стрічку - буде забанений без права повернення. P.S. Після минулого посту про цього персонажа від мене відписалися більше сотні підписників. Дай Боже щоби зараз відписалися ще більше - я вже не знаю - як зробити так. щоби на канал не заходили фанатики будь якої політичної сили.