Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ДЕМОГРАФІЯ. ПІСЛЯМОВА. Після перегляду коментарів реально починаєш дум...

Logotipo de la comunidad de telegram - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
3 300 Vistas/Alcance 2024-08-05 11:29 Mensaje №694
ДЕМОГРАФІЯ. ПІСЛЯМОВА. Після перегляду коментарів реально починаєш думати що невміння мислити з точки зору елементарної логіки то наша національна риса яку ніякими силами не викорінити. "Україну перетворюють на Рашку-2! "На кордоні планують створити "Залізний завісу"! "По херу на народжуваність - особиста воля важливіша"!. Я історик, доволі непоганий. І я чудово пам'ятаю приклад Ізраїлю який в абсолютно ворожому і набагато більш чисельному оточенні будував свою Державу. Будував з "суспільно корисними роботами" які були майже без оплати - "за пайку", з серйозними обмеженнями на вільне пересування громадян, з гаслом - "Єврейська родина не може мати менше трьох дітей"! Пам'ятаю Великобританію який дісталося набагато менше ніж зараз Україні, державу з картковою післявоєнною системою, з шаленими податками та масовим зниженням рівня життя. Ну а ми... Нам дають гроші на відновлення. Вже дають, дадуть дуже багато. Хвилюються що ці гроші нікому буде освоювати, бо людей не вистачає. У нас і в натяку не забирають безвізовий режим - все буде точно так же, як і до війни - їзди до Європи хоч сто разів, але з роботою та набуттям там громадянства майже зась. Нас прискорено тягнуть до ЄС, ми вже навіть не самі туди йдемо, і це попри реальні ризики для свого заможного та розвиненого майбутнього з-за цієї "прискореності". У нас ніхто не забирає перспективу НАТО, вона навіть стала більш близькою ніж до війни, але все одно у найближчому часі недосяжною. Проте ми вже маємо інвестиції у наш ОПК та будемо мати їх більше та більше. Проблема одна - кадрів для підприємств немає, брати нема де. Нам дають повну лінійку озброєнь, допомагають підняти наш ОПК, з нами підписали "Безпекові гарантії" які, при правильному поводжені нашої влади, дозволять нам не просто мати "гарантований захист" від агресії бидла. Якщо будуть люди... Нам пишуть "Плани Маршала", твердо обіцяють післявоєнне фінансування, пропонують дати гроші на підготовку спеціалістів. а ми... А ми чітко бачимо статті Конституції з своїми правами і в притул з лупою не бажаємо бачити статті зі своїми обов'язками, один з яких зобов'язує нас захищати нашу Україну. Знаєте, в чому нас перевершує бидло? В тому, що у нього суспільне завжди було вище особистого. Друга Світова навіть мега уособлене суспільство Великобританії примусила переглянути "старий суспільний заповіт" з Державою та виправити перекіс особистого та суспільного на користь останнього. Ми ж твердо стоїмо на своєму - "Ні" - утискам нашої свободи"! І вибір у нас невеликий. Ми можемо і надалі волати про європейські цінності та самознищуватися як нація не поповняючи її генофонд. Або стулити писок, змиритися з вкрай м'якими, у порівнянні з тим же Ізраїлем та післявоєнною Британією, обмеженнями особистих свобод, і працювати над відбудовою та розбудовою Нової України. Інакше - смерть під чоботом бидла яке вже зрозуміло важливість демографії та планує жорсткі, переважно ПРИМУСОВІ заходи для відновлення народжуваності. Нам пропонують мінімум жорсткості та максимум стимулювання - все одно це "зрада" та обмеження наших свобод як у рашці! Не буває багатих націй з бідним людським капіталом. Не буде сильної України без 35ти мільйонного населення. Не буде ОПК, не буде машинобудування, не буде науки - ні хріна не буде у нації яка вмирає, бо кадри вирішують усе. Ми повинні змінити владу зеленої какістократії яка не може по визначенню думати про майбутнє нашої Держави та її населення, але будь яка прийдешня влада та українці в усі часи повинні розуміти - або ми виконуємо свій "неоголошений обов'язок" та зберігаємо Україну для народжених наших дітей, або України не стане разом з ненародженими нашими дітьми, бо саме ми те зробити дозволили.