Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ХРОНІКИ ЇБЕНЕЇ - 5. Розвідспільнота США кожні три місяці кладе на стіл...

Logotipo de la comunidad de telegram - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
4 000 Vistas/Alcance 2024-08-02 11:32 Mensaje №690
ХРОНІКИ ЇБЕНЕЇ - 5. Розвідспільнота США кожні три місяці кладе на стіл Байдена зведений звіт по багатьом питанням. Звісно що ніхто нічого нам не розповість про безліч даних з нього, але нам кидають крихти у вигляді даних про втрати ворога та про стан його економіки, рівень мобілізації та виробництва озброєнь. Дам спочатку тезово про все військову частину, а завтра про економіку та фінанси. "При поточних та зростаючих втратах у танках та ББМ у серпні 2025го року росія вийде на від'ємний рівень постачання бронетехніки на поле бою, а з середини 26го року, при збереженні поточної інтенсивності бойових дій, може взагалі втратити можливість формувати підрозділи навіть з половинним забезпеченням тих танками та ББМ". Через санкції, нестачу кваліфікованих кадрів та технологічну відсталість російський ОПК не здатен виробляти більше 170 танків у рік, а бази довготривалого зберігання бронетехніки радянських часів спустошені на 70 відсотків, причому на них залишилася в основному техніка найбільш застарілих моделей".. "Україна вийшла на рівень самозабезпечення танками та ББМ на полі бою завдяки відновленню радянської техніки на заводах Оборонпрому в Україні, Польщі, Болгарії та Чехії та у перспективі має перевершити росію у рівні виробництва бронетехніки вже у вересні 25го року завдяки початку роботи трьох заводів корпорації "Рейнметалл" яка вже побудувала завод з випуску бронемашин "Linxs" та будує два заводи для виробництва танків "Panther KF51" та поточного ремонту наданої бронетехніки". "Випуск бойових літаків у рф другий рік поспіль не перевищує 27 одиниць що не забезпечує рівень відновлення бойових втрат авіації. По мірі насичення ЗСУ сучасними західними літаками рівень втрат може зрости вдвічі що поставить під загрозу забезпечення ВКС росії не тільки рівнядостатньої присутності у проблемних регіонах світу, а й взагалі достатній рівень безпеки власної території". "Після впровадження та загрози впровадження вторинних санкцій проти китайських корпорацій які задіяні у забезпеченні роботи російського ОПК ми бачимо у останні три місяці падіння на чверть об'ємів постачання високоточного обладнання та на 20 відсотків сировини для виробництва порохів що в перспективі неминуче вплине на подальше зростання дефіциту боєприпасів з поточних 800 тисяч снарядів до 1 млн, а також збереження нестачі стволів для артилерії та стрілецької зброї на рівні від 21 до 24 відсотків" "росія не здатна забезпечити експортні поставки сучасних систем ППО одночасно з забезпеченням ними потреб на полі бою. Ефективні українські удари західним озброєнням по комплексам російської ППО у Криму, на окупованих та прикордонних територіях роблять ситуацію гранично критичною коли заради забезпечення фронту засобами фактично ліквідовується захист росії у деяких регіонах. При збереженні рівня втрат рф може залишитися без ешелонованої та інтегрованої ППО вже у серпні - вересні 26го року", .. "ЦРУ та АНБ вважають завищеними на третину російські дані про мобілізацію та прогнозують подальше зростання дефіциту поповнення бойових втрат який вже не можна забезпечити без проведення відкритої мобілізації яка неминуче відчутно погіршить економічні показники рф та поставить саму економіку на межу можливого каскадного обвалу". Далі буде. Економіка. фінанси, санкційний тиск.