Fuente
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | НЕ ПРО"ГРІМ"ИТЬ... Люди питають, а я не хотів до останнього відповідат...
3 700 Vistas/Alcance
2024-07-25 16:08
Mensaje №678
НЕ ПРО"ГРІМ"ИТЬ... Люди питають, а я не хотів до останнього відповідати на питання щодо частково нашого ОТРК "Грім". На превеликий жаль цей перспективний ракетний комплекс ніяк не допоможе нам у цій війні. Перераховую причини по ступіні важливості. Він розроблявся та виготовлявся за гроші Саудівської Аравії яка має на нього "певні права". Одне з них - вона має право заблокувати його виробництво та застосування. На моє позавчорашнє питання щодо цього комплексу мені відповіли, що араби проти його застосування у війні проти росії. Друга проблема - фінансування виробництва. Якщо б навіть США домовилися з саудітами и ми б змогли його серійно виробляти, то грошей на це просто немає. Саудіти не дадуть, а американці та союзники вважають "Грім" недостатньо далекобійним та "сирим". У 2022му зафіксовано три випадки застосування ракет комплексу попри позицію саудитів, усі три, на жаль, невдалі - завадили ППО та РЕБ ворога. Самі ж американці вважають більш перспективним фінансування інших як суто українських розробок типу модифікацій "Нептуна", так і нових типів ракет частково спільного українсько-американського, і не тільки, виробництва. "Спільного" - це про постачання союзниками комплектуючих, зокрема електроніки, та фінансування серійного виробництва. На жаль українських грошей на це як не було, так і немає. Україна має вже крилаті та балістичні ракети з максимальною дальністю деяких до 1000км. Подробиць не буде. Це все, що я можу сказати. Що не можу, не скажу. Маю надію на те, що на запитання я відповів.