Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ТРАМПОКОНСПІРОЛОХІЯ. Спілкувався з колегами у тому числі з-за океану. ...

Logotipo de la comunidad de telegram - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
3 900 Vistas/Alcance 2024-07-14 14:29 Mensaje №659
ТРАМПОКОНСПІРОЛОХІЯ. Спілкувався з колегами у тому числі з-за океану. Такого наслухався - мізки ледь навічно не завернулися. Сама цікава версія - Трамп пообіцяв американцям у випадку перемоги на виборах розсекретити "Справу Кеннеді". І от з-за цього його спецслужби вирішили вбити як свого часу вбили Кеннеді - руками дурника - ідеаліста. Замах був абсолютно справжнім, ніякої інсценіровки. Але імена замовників ми навряд чи дізнаємося, ну хіба що на місці злочину "Візитку Буданова" знайдуть. )) По факту Трамп весь свій перший президентський строк відкрито зневажав спецслужби, не реагував на їх інформацію і фактично усунув їх від процесу прийняття рішень. Можлива їх "превентивна міра"? Все може бути, але "ми це не дізнаємося ніколи". На користь цієї версії працює поведінка і поліцейських і спецслужбистів - "Пристрелять - порегочемо, але заважати не будемо". Але "то все таке" , не більше ніж конспірологія без доведених фактів. Одне ясно - замах здійснено занадто рано щоби він суттєво вплинув на електоральні симпатії. Для гарантованого ефекту підстрелити його було потрібно восени. )) Гарного вечора та гарних версій. З завтра на два тижні я "приймаю схиму" - працюю на обороноздатність, а тому присутність моя на каналі буде мінімальною.