Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 456
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ПІСЛЯ ОБСТРІЛУ.  Отримали перед моїм від'їздом додому. Даю як є цитати...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
18 700 Vistas/Alcance 2025-10-10 06:56 Mensaje №1637
ПІСЛЯ ОБСТРІЛУ.  Отримали перед моїм від'їздом додому. Даю як є цитати з вчорашнього листа лаврова до Рубіо. Цитати, які нам скинули, як на мене, схожі скоріше на прокламації.  "рф виходить з одностороннього мораторію на удари по енергетичній інфраструктурі якого дотримувалася у якості жесту доброї волі протягом двох місяців не реагуючи на провокативні обстріли російської енергетичної інфраструктури. Виходить у відповідь на небажання "Київського режиму" серйозно ставитися до пропозицій керівництва росії припинити удари з обох сторін по енергетичних об'єктах напередодні та під час проходження опалювального сезону. Виходить у відповідь на небажання керівництва США сприяти укладенню повноцінного "Енергетичного перемир'я" між росією та Україною. Виходить на ознаку протесту проти чергового етапу військової ескалації ознакою якої є практично вирішене питання про передачу "Київському режиму" сучасної далекобійної зброї виробництва США. Ми будемо знищувати в першу чергу енергетичні потужності, які забезпечують роботу підприємств ОПК України та її військової інфраструктури.  рф відкрита до мирних переговорів з Україною та всіма зацікавленими сторонами і готова припинити удари у випадку, якщо США посприяють введення у дію мораторію на удари по енергетичній інфраструктури якого буде безумовно дотримуватися "Київський режим".  Від себе. Як завжди - в усьому винні українці та американці, нічого нового. Мразота. З листа зрозуміло, що щось таке з США, можливо, вже вирушило до України. Це моє враження - не достовірна інформація. Ще дам дві цитати з підсумку ще вересневого аналітичного матеріалу однієї американської спецслужби, який отримали  Пентагон та Держдеп.  "Україна здатна восени та взимку завдати відчутної шкоди російській енергетичній системі навіть наявними у неї обмеженими засобами". "У випадку підсилення можливостей України атакувати енергетичні об'єкти рф постачанням їй у тому числі американської та іншої далекобійної зброї ми можемо припустити високу вірогідність настання регіональних блекаутів в результаті атак України російської енергетики цією та власною зброєю".  Ще скажу, що навіть Пентагон у особі Хегсета та Колбі вже не є принциповим ворогом передачі нам тих же "Томагавків". По менший мірі свої звичайні "зауваження" на адресу Президента США після наказу підготувати ракетний комплекс до передачі,типу - "Це підриває обороноздатність Америки", вони не висували.  Ну що, енергетична війна почалася. Нам буде легше ніж восени-взимку 22-23го - створені запаси енергетичного обладнання, вони поповнюються і зараз, є європейські, канадійські та азійські донори, які забезпечують фінансування постачання такого обладнання. Але локально буде іноді важко. Скажу банальщину. путін не може зламати нас зовні, всі сили кинуто на те, щоби зламати нас зсередини. Американська Розвдспільнота очікує "щотижневі та частіше" масовані атаки нашої енергетики до середини грудня, тобто до пори, коли в результаті переговорів може бути укладено угоду про перемир'я. Московітське бидло не змінюється - воно вважає, що змерзлі українці вийдуть з темних домівок на протести та примусять нашу владу погодитися на його умови перемир'я.  Можу лише побажати всім витримки та віри. Написав вранці знайомому командиру одного дивізіону "Петріот". Питав про те, як вони відпрацювали у загальних рисах. Довго не відповідав. Хвилин 40 тому написав - "Не без приходів, але чесно - добре попрацювали. Ракети є - хуя вони нас "зроблять"". Просто бажаю всім такої ж впевненості у своїх силах, яку мають такі командири. Стійкості всім у наступні два місяці. Повинні витримати. Все буде Україна.