Fuente
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ЦИТАТНИК, АЛЕ НЕ МАО, ТА НЕ ТІЛЬКИ. Лукашенко. "Якщо українці не пого...
20 800 Vistas/Alcance
2025-10-05 16:18
Mensaje №1629
ЦИТАТНИК, АЛЕ НЕ МАО, ТА НЕ ТІЛЬКИ. Лукашенко. "Якщо українці не погодяться на пропозиції росії, то буде як спочатку СВО. Це буде ще гірше. Вони втратять Україну". Пройшло два дні. Лукашенко. "Вчора практично весь день ми сиділи з путіним, думали, як же нам ВИЖИТИ в цей складний час. Росія - імперія, величезна, багата, незліченні багатства, а сьогодні думаємо, як ВИЖИТИ разом. Здавалося б, чого там думати, все під ногами... Нічого подібного! Світ переділяють, ось рвуть на шматки. Це твоє, це твоє... і починають душити. Від нас не відстануть". Пройшов тиждень. "От зараз ви говорили про президента Сполучених Штатів. Ну, там були питання, пов'язані, скажімо, з обговоренням проблем постачання нових систем озброєнь, зокрема, точніше, ударних систем високої точності тощо. Ну, я ж сказав, що це призведе до руйнування наших відносин, принаймні тих позитивних тенденцій, що почали намічатися у цих відносинах. Тож я кажу те, що думаю. А як воно там складатиметься – залежить НЕ ТІЛЬКИ ВІД НАС І НЕ ТІЛЬКИ ВІД МЕНЕ." путін. Про відповідь Президента США я написав у попередньому дописі. А тепер свіжа інформація. Держдеп США отримав від лаврова листа у якому перераховані всі аспекти "Гарантії безпеки", які повинні забезпечити рф, УКРАЇНА, ЄС, США та Китай в обмін на "повноцінне врегулювання "української кризи". лавров знову наполягає на якомога швидкої організації зустрічі делегацій США та рф на якій це питання повинно буде "розглянуто у першочерговому порядку". Про відповідь американської сторони наразі нічого невідомо. Отака вона муйня, малятка. Ми "Втратимо Україну", якщо не капітулюємо, але якось непомітно розмови про "Киев за три дня, дойдем до Берлина и Парижа" прямо на днях перетворилися на розмови про "виживання" та на прохання отримати "Гарантії безпеки" у тому числі від клятих українців. Докладну інформацію про такі "Гарантії" ми, скоріш за все, отримаємо завтра вранці по Вашингтону, тому на каналі дам ті завтра ввечері. І на останок про вкрай недалекоглядну та шкідливу, на мою думку, заяву нашої СЗР про надання Китаєм москві супутникової інформації, яку та використовує для здійснення далекобійних ударів по Україні. а). Китай не передавав таку інформацію - у рф на орбіті як мінімум не менше за китайське угруповання супутників-шпигунів. Це кажу не я - маємо відповідну позицію Розвідспільноти США. б). Ця заява зроблена з орієнтацією на США, типу - "Американці дають Україні розвіддані для ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури, а Китай росіянам". Ціль - не допустити припинення надання таких даних з боку США для підготовки нами можливих ударів по об'єктах нафтогазової галузі рф. Оприлюднена заява не зможе вплинути на США, але може викликати небажані демарші з боку Китаю який об'єктивно не робив те, що йому інкримінують. Повторюю, заява дурна та недалекоглядна. Ситуацію треба по дипломатичних каналах гасити, бо без участі Китаю миру в Україні досягнути буде важко, якщо не неможливо. Тиснути на Китай треба по ділу, санкціями, тарифами, проте не фейковими заявами. Гарного вечора та тихої ночі.