Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 504
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | І ЗНОВУ ДРАСЬТЕ. Панове. Я два з лишнім дні був поза цивілізацією. Нов...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
10 900 Vistas/Alcance 2025-06-29 16:37 Mensaje №1381
І ЗНОВУ ДРАСЬТЕ. Панове. Я два з лишнім дні був поза цивілізацією. Новин у пошті та сповіщеннях, як я бачу, вистачає. Цікаві новини про перебіг зустрічі Уіткоффа з Ушаковим та Дмітрієвим. Для нас ці новини рівною мірою і втішні, і ні. Втішні тому, що після цих переговорів Президент США санкціонував республіканцям у Конгресі прийняття законопроекту про санкції проти рф. Гарно те, що росіянам було відмовлено у скасуванні санкцій, які не можна скасовувати без рішення Конгресу "до повного припинення вогню та підписання "Мирного договору", хоча левова частка часу була присвячена саме бидлячим "молениям о снятии санкций"  Погано те, що Трамп отримав обіцянку путіна бути "абсолютно конструктивним" на майбутніх переговорах з Україною" і "заради стимулювання рф до компромісів" Президент США вирішив що може "Частково скасовувати чи послабляти санкції, які були введені проти рф до повномасштабного вторгнення та на зняття яких не потрібна згода Конгресу". І те, що бидло вициганило "Виключення для Росатому", саме з цієї опери. путін обіцяє Трампу "зробити усе можливе щоби домовитися з Україною та закінчити війну у цьому році". Всі розуміють, що він бреше, але Президент США та Спецпредставник Уіткофф так не вважають.  Ще пару слів про нашу рідну 72гу бригаду, точніше про кадрову шизофренію у її командуванні.  Вінник був відсторонений у 24му від командування виключно по політичних причинах - він та ще декілька підлеглих офіцерів  мали необережність зустрітися з паном Порошенком та вислухати його "відсторонені міркування" про корисність державного  правління у вигляді хунти.  І хоча самі ж офіцери повідомили про ту "небезпечну" розмову владу, "Осад залишився" і комбріг однієї з кращих бригад ЗСУ був знятий з командування майже через шість місяців після того "інциденту".  Охріменко був знятий за погані результати та неналежне командування. Це напівофіційно. Неофіційно - начебто йде боротьба за владу у ЗСУ між "старим" генералітетом на який досі переважно "ставить" наш Президент, та новим поколінням яке очолює генерал-майор  Драпатий. Рейтор, якщо вірити моїм інформаторам, людина Драпатого. Також, якщо ним вірити, Охріменко останнім часом "огризався" коли його винуватили у поганих результатах наші військові та політичні керівники. Ще є, знову ж таки це не підтверджена інформація, можливе чутки, що Охріменко розраховує на політичну кар'єру у складі однієї відомої політичної сили і це стало відомо ОПУ. Ще раз підкреслюю - це лише чутки. Буде достовірна інформація, обов'язково дам.  Гарного вечора.  З завтрашнього дня повертаюся до звичайного ведення каналу. Єдине виключення - вранці новин не дам, трохи відпочину.