Fuente
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Як я вже неодноразово казав, ніхто не знає - з якого боку жовта вода ч...
11 000 Vistas/Alcance
2025-06-23 02:48
Mensaje №1370
Як я вже неодноразово казав, ніхто не знає - з якого боку жовта вода чергового ранку довбане під рижий чубчик. Я знаю, що зараз майже все оточення Трампа, окрім Уіткоффа та, частково, Венса, виступає за "відновлення традиційних союзницьких зв'язків" з тим, щоби спільно з тією ж Японією та Європою, захищати свої національні інтереси у світі. Переможе точка зору "Башти Рубіо" - Україна отримає допомогу від США у боротьбі з рф, як військову, хоча і обмежену, так і, що важливо, санкційно-дипломатичну. Переможе "пис-дільна" башта на чолі з самим Президентом - ми отримаємо чергову безуспішну спробу Трампа примусити нас до капітуляції, продовження епістолярного роману з "френдом Вовою" і повний занепад США на міжнародній арені. Чекаємо на вибір та на розвиток подій. І на останок непогана та погана новини. Держсекретар Рубіо, якого Трамп призначив "відповідальним" за пошук систем "Петріот" для України, знайшов "Одну, а у перспективі дві" таких системи. Одразу кажу - це не ізраїльські. Погана новина - ми у світлі "Іранської кризи" залишимося у питанні постачання ракет до "Петріотів" на голодному пайку, лише з японськими та німецькими ракетами без постачання американських. І я не знаю, чи вистачить тих для боротьби з російською балістикою. Буде припинення бойових дій на "Іранському фронті" - буде все норм. Ні - буде скрутно. Тримайтеся після "веселої ночі". Наступної відіспимося.