Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 504
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Ситуація з російською нафтою краща ніж у "Газпромі", є прибутки від її...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
13 200 Vistas/Alcance 2025-06-11 13:16 Mensaje №1347
Ситуація з російською нафтою краща ніж у "Газпромі", є прибутки від її продажі, але про фінансову сторону ми поговоримо у фінансовій таки частині "Їбенеї", зараз поговоримо про перспективи галузі. А вони точно такі ж, як і у "Газпрому". Нових родовищ вистачає, особливо у Арктиці, але санкції не дозволяють їх розробляти. Абсолютна більшість видобутої нафти приходиться на старі родовища які вичерпуються. Необхідні технології для подальшої експлуатації виснажених родовищ та постачання абсолютно переважного "західного" обладнання для такого видобутку. Без зняття санкцій перспективи російської нафти як мінімум не райдужні. Санкції ж не будуть зняті без припинення війни в Україні.  У короткочасній та далекостроковій перспективі локомотивом економіки рф, по планах її уряду, повинна була стати обробна промисловість, яка б постачала на зовнішні ринки російські  товари з високою доданою вартістю. І ситуація на цьому фронті... теж не "весела". По різних оцінках за перше півріччя "обробка" виросте лише у ОПК і те на символічний один відсоток. У інших галузях промисловості очікується падіння від двох до семи відсотків. Висока ставка ЦБ на рівні 20ти відсотків, практична відсутність інвестицій у "мирні" галузі, санкції які не дозволяють широкий доступ до новітніх та провідних технологій та купівлі необхідного обладнання вбивають обробну галузь. Станом на зараз іде неконтрольоване "охолодження" обробної промисловості яке може перетворитися на стан вільного падіння. Далеко не факт, що так станеться, але прогноз цілком реальний.  Цікавий факт. Українські удари по російському ОПК та по НПЗ вже починають додавати свою долю у падіння російської "обробки" і цей процес може стати вкрай суттєвим у випадку продовження війни і, відповідно, нарощенню українських ударів.  Усі приховані проблеми російської економіки, які реально почали виходити назовні ще у другому півріччі минулого року станом на зараз створюють вибухонебезпечне середовище. Російський ОПК вже не може компенсувати падіння абсолютної більшості цивільних та подвійних галузей російської економіки хоча сам загружений абсолютно повністю. У російської влади є важелі впливу, як адміністративного, так і економічного, проте вони можуть спрацювати у короткостроковій перспективі - у далекостроковій вони не зможуть врятувати російську економіку від різкого падіння та дегенерації. І основне завдання влади рф буде вже наприкінці цього року - домогтися або послаблення, або скасування санкцій.  Далі буде. Фінанси. ОПК