Fuente
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ОФІЦІЙНО ТА НЕ ТІЛЬКИ. Нічне, повинен дати. Та дещо пояснити "Заява Ре...
9 800 Vistas/Alcance
2025-05-02 07:16
Mensaje №1252
ОФІЦІЙНО ТА НЕ ТІЛЬКИ. Нічне, повинен дати. Та дещо пояснити "Заява Речниці Державного Департаменту США Теммі Брюс означає не вихід США з переговорного процесу взагалі, а зміщення акцентів у процесі мирного врегулювання "російсько-українського конфлікту". США у найближчому майбутньому будуть зосереджені не на місії посередництва, а на місії "примушення до миру", і будуть надалі використовувати у тому числі метод збереження чи підсилення санкцій проти росії заради досягнення програмної цілі Президента Трампа - довгострокового миру на європейському континенті та між росією та Україною зокрема на основі повномасштабного мирного врегулювання російсько-українського конфлікту". І на вчорашніх переговорах Держсекретаря Рубіо з Міністром Закордонних Справ Франції Барро, і на більш ранніх переговорах з його колегами з Італії та Великобританії, про які я розповім завтра вранці, мова вже йшла не про миротворчі ініціативи, а про питання підсилення санкційного тиску зважаючи на те, що рф фактично відмовилася від практично всіх ключових пропозицій Вашингтону. По факту зараз США повільно дрейфують у бік продовження "Політики Байдена за гроші", Санкції проти рф не скасують, бізнес США у рф не повернеться, за малими виключеннями типу "Боінгу", до настання миру. Ще одне. У ході переговорів Рубіо, Таяні, Леммі та Барро дійшли згоди щодо "Спільної протидії китайський дипломатичній експансії". Якщо спрощено - вони вважають що треба дати змогу Китаю "обламати зуби" на миротворчості так, як "обламали зуби" США, протидіяти спільно його політиці, а тим часом готувати підгрунтя, у тому числі посилюючи санкції, для повернення до процесу мирного врегулювання "російсько-українського конфлікту" вже за провідної ролі США та Європи. Зараз, як я вже казав, вихід Китаю. Тепер щодо нової кандидатури на посаду Радника з Нацбезпеки замість відставленого Уолтца. Президент Трамп не визначився досі з кандидатурою на цю посаду. Уіткофф станом на вчора не отримував офіційної пропозиції обійняти посаду Радника з Нацбезпеки. Розглядається шість кандидатур включаючи Уіткоффа. Дуже вірогідно що нова кандидатура буде не з "пулу Рубіо", а з "пулу Трампа-Уіткоффа". Держсекретар станом на зараз поступово перебирає на себе керування не тільки зовнішньою політикою, але й Нацбезпекою у широкому сенсі цього слова і це навряд чи буде продовжуватися і надалі, що сам Рубіо чудово розуміє. Чекаємо на розвиток подій, але підсилення ролі Рубіо у адміністрації Трампа однозначно на користь Україні. Ввечері буду вдома. З вас плюшка за те, що замість перекусу посеред дороги я накатав оцю пояснялку.))) Гарного дня та спокою. Поїхали далі.