Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | А ТРАМП ТО НЕ НАСТОЯЩИЙ"! Ті, хто прийшов за мною на канал ще з ЮАшних...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
9 800 Vistas/Alcance 2025-04-27 17:25 Mensaje №1243
"А ТРАМП ТО НЕ НАСТОЯЩИЙ"! Ті, хто прийшов за мною на канал ще з ЮАшних Блогів мабуть пам'ятають мою "Новоросійську Одісею" 2014го року. Тоді мене, ще суднобудівника який працював у київський філії німецької суднобудівної кампанії, після легкого поранення примусово, під загрозою звільнення, відправили трохи "порулити" новоросійською філією - тамтешній директор пішов у алкогольний штопор. Я тоді ледь звідти повернувся - а міг би і років через 10 повернутися. Потім Соня на "РадіоРоксі" її зачитувала під гучний регіт Кузіна. Може після війни переклад зроблю та людям тут почитати дам.  Це я до чого. Отой російський алкан - директор періодично лізе до мене поспілкуватися. Я його не баню - він дуже кумедний, обожнюю "Сидорова-Сидоріні" тролити. Він вічно всього боїться, то наших шпигунів, то терористів Буданова, то наших ракет, після першого підриву Кримського мосту та під час Контрнаступу жалівся, що йому доведеться у Владивосток від хохлів тікати. І перед вечерею він знову мені петицію надіслав. Дослівно: - Там (У Римі) Трамп был одурманеный, мне моя врач знакомая по пяти признакам определила. Это ваша, хохлов, работа? Я лише спитав - То твій особистий психіатр одкровенням поділився? Образився знову, обізвав мене "долбоебом х...ляцким" та кудись подівся. Мабуть лікуватися побіг. Я так думаю. А може й гойдане з свого 18го поверху з криком - "Хохляцкие танки"? Дай то Боже.  А ви кажете що ми нічого не можемо, у меншовартості змагаємося - оно Трампа опоїли - одурманили. Яка нація ще на таке здатна?