Fuente
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Ще розповім для ясності. У "міжнародній команді" Трампа існує своя "фр...
9 900 Vistas/Alcance
2025-03-22 14:00
Mensaje №1156
Ще розповім для ясності. У "міжнародній команді" Трампа існує своя "фракційність". Перша "фракція" - відверто проросійський "спецпредставник" Уіткофф який лобіює перед Трампом суто російські інтереси. Виключно російські, нічиї більше. Друга - радник Уолтц який скоріше підтримує ніж не підтримує позицію Уіткоффа по Україні, проте більш-менш розуміє складність питання та необхідність зваженого підходу у балансуванні українських та російських інтересів. Є "нейтральний", відносно, звісно і виключно у контексті загальної політики Трампа, Держсекретар Рубіо який має абсолютно реальний погляд на наявний стан речей і вже двічі вступав у "опосередковані суперечки" з Уіткоффом на радах у Президента США. Є відносно проукраїнський Келлог який виступає за максимально можливе, у контексті загального бачення Трампа, врахування українських інтересів. І саме у суперечках цих людей будується загальна політика щодо України. Не приймає Уіткофф одноосібних рішень. Більше - після "Підстави у Газі" існують "певні ознаки" охолодження "абсолютної прихильності" Трампа до Уіткоффа. І цілком можливо таке, що після фіаско спецпредставника на "українському фронті" восени він залишить свою посаду. бо "винні у поганому виконанні наказів Президента США повинні нести відповідальність". Це я Трампа першої каденції процитував коли він першу кадрову чистку здійснив і посаду втратив тодішній Радник з Безпеки Болтон. Все було, все буде. Однаково не треба українцям лізти у помиральну яму від моїх слів коту Кузі що я з нього капелюха зроблю якщо він буде своїх сусідських корешів на маєток приводити, так і не треба туди лізти від проплаченої маячні Уіткоффа. Життя розбиває будь які бажання та породжує нові у нових обставинах. Нам своє робити і роботи і нам, і нашій владі, і нашій опозиції до хріна та більше. А новинами у реальному часі при повній достовірності я вас забезпечу. Вам не соромно? Хотів про наше військо написати, про його перспективи, про мегацікаві новини по розміщенню у нас "миротворців", а ви мене отим покидьком усі бажання відбили... Завтра вранці дам. І ще буде відповідь на чотири ваші питання на Трубі. Гарного вечора. І не беріть дурного у голову та важкого у руки - все буде більш-менш нормально.