Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА "КЕЛЛОГ - РЕМАРКА". 1. Дуже дякую за голоси довіри. Ук...

Logotipo de la comunidad de telegram - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
10 400 Vistas/Alcance 2025-03-15 19:38 Mensaje №1143
ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА "КЕЛЛОГ - РЕМАРКА". 1. Дуже дякую за голоси довіри. Уклін та подяка. Опитування буде проводитися ще два дні. 2. У мене не було жодної істерики, було елементарне бажання розставити крапки над "і" та раз і назавжди закрити тему з нападами брехливих тролів. Є довіра, канал потрібен - він буде працювати. Ні - значить ні. Тролів адмін без розмов буде виносити. Час на них я більше витрачати не збираюся. 3. Мене не буде на каналі до другої половини понеділка - є справи які не відкладають. До тієї пори цікавих новин бути не повинно. Завтра "диво" їде до хлопців. Ще раз дякую.за допомогу. Ви - кращі!!! А ще можна поцікавитися? Я три дні тому відповідав на питання у коментах щодо "Відсторонення Келлога від переговорного процесу" яке, начебто, мало місце. ВСІ "поважні ЗМІ" брехали в унісон. Один я стверджував, що Келлог працює на переговорному фронті у Європі і ніхто його на прохання путіна не відсторонював. Я брехав, чи то як? Призначення Келлога Президентом США спецпредставником по Україні доводить таки, що я вам не брехав. На відміну від "поважних". Келлог залишається "курувати" Європу та окремо Україну. І тепер від роботи Уіткоффа та Келлога багато у чому залежить - як буде йти переговорний процес у чотирикутнику США - ЄС - Україна - рф. Надіємося на краще. Ще раз дуже дякую. Очікую на відповіді. До зустрічі у понеділок.