Fuente
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Мене питали про "План" з трьох кроків про який написали FN. Тобто "При...
8 900 Vistas/Alcance
2025-02-18 16:42
Mensaje №1073
Мене питали про "План" з трьох кроків про який написали FN. Тобто "Припинення вогню - вибори - підписання новою українською владою домовленостей які досягнуть Зеленський, Трамп та путін". Перепрошую, але про цей "План" я написав ще коли був на "водах" - читайте. Ви ж у коментах обурювалися фактом, що "Угоду від Зеленського" буде вимушений підписувати, можливо, Залужний. Начебто я все сказав. Можу додати одне - Європейські лідери, які шоковані новими американськими манерами, вже починають дрейф у сторону позиції - "Вибори тільки після кінцевих домовленостей та підписання "Угоди про перемир'я". Останнє. Про що написати вранці забув. Погрози США припинити постачання Україні зброї у якої є частка США на думку усіх учасників переговорів Європейських країн є неприпустимими. Європейці домовилися вийти на "практично повне автономне виготовлення усіх видів зброї у країнах ЄС та повну локалізацію виробництва до 2035го року. Буде створено на рівні міністерств та голів урядів робочі групи які будуть визначати пріоритетні напрямки співпраці між ОПК країн ЄС задля повного задоволення потреб військ цих країн. Станом на зараз новин більше немає. Будуть - буду повідомляти. Закопування у помиральну яму відміняється - все йде абсолютно не так погано як нас інформують "поважні ЗМІ" за російські гроші. Дивна річ - ми прийшли до стану в світі коли мені хочеться рекомендувати українцям не читати не тільки наші ЗМІ, але й західні "поважні" - русня вкидує мільярди на підкуп заради того, щоби ці "неповажні" розповсюджували всі російські наративи з ціллю повної деморалізації українців. Фільтруйте інформацію і навіть не думайте самозакопуватись - все далеко не так погано як вам здається. Завтра дописів не чекайте - у мене "День Труби" - буду там відповідати на ваші питання.