Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Мене питали про "План" з трьох кроків про який написали FN. Тобто "При...

Logotipo de la comunidad de telegram - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
8 900 Vistas/Alcance 2025-02-18 16:42 Mensaje №1073
Мене питали про "План" з трьох кроків про який написали FN. Тобто "Припинення вогню -  вибори - підписання новою українською владою домовленостей які досягнуть Зеленський, Трамп та путін". Перепрошую, але про цей "План" я написав ще коли був на "водах" - читайте. Ви ж у коментах обурювалися фактом, що "Угоду від Зеленського" буде вимушений підписувати, можливо, Залужний. Начебто я все сказав. Можу додати одне - Європейські лідери, які шоковані новими американськими манерами, вже починають дрейф у сторону позиції - "Вибори тільки після кінцевих домовленостей та підписання "Угоди про перемир'я".  Останнє. Про що написати вранці забув. Погрози США припинити постачання Україні зброї у якої є частка США на думку усіх учасників переговорів Європейських країн є неприпустимими. Європейці домовилися вийти на "практично повне автономне виготовлення усіх видів зброї у країнах ЄС та повну локалізацію виробництва до 2035го року. Буде створено на рівні міністерств та голів урядів робочі групи які будуть визначати пріоритетні напрямки співпраці між ОПК країн ЄС задля повного задоволення потреб військ цих країн.  Станом на зараз новин більше немає. Будуть - буду повідомляти. Закопування у помиральну яму відміняється - все йде абсолютно не так погано як нас інформують "поважні ЗМІ"  за російські гроші. Дивна річ - ми прийшли до стану в світі коли мені хочеться рекомендувати українцям не читати не тільки наші ЗМІ, але й західні "поважні" - русня вкидує мільярди на підкуп заради того, щоби ці "неповажні" розповсюджували всі російські наративи з ціллю повної деморалізації українців.  Фільтруйте інформацію і навіть не думайте самозакопуватись - все далеко не так погано як вам здається.  Завтра дописів не чекайте - у мене "День Труби" - буду там відповідати на ваші питання.