Fuente
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Я ЇДУ ДОДОМУ. Нарешті додому, ще година на базі, потім обійми та додом...
7 700 Vistas/Alcance
2025-02-14 17:06
Mensaje №1061
Я ЇДУ ДОДОМУ. Нарешті додому, ще година на базі, потім обійми та додому. А потім обійми вже вдома. Злива питань по Трампу, завтра віддам борг у вигляді докладних пояснень, але сьогодні раджу вчергове прочитати моє "МИНУЛЕ І ТРАМПОДУМИ". Може зрозумієте, що все було, все буде. Як Трамп у 2016 - 2018 всі сили кидав на руйнацію Європи, так і кидає. І результат буде той же. Як Трамп тричі намагався повернути путіна у "Велику сімку", так і буде це робити під час своєї нової каденції. Як Трамп заявляв що "Проводив чудові та повні поваги переговори з видатним лідером Північної Кореї", а потім такі ж "чудові" з путіним, так він як заїзжена грамофонна платівка буде все повторювати, а ті будуть його принижувати та витирати власні пісюни о його кумедний чубчик. І його спадкоємцям доведеться розгрібати наслідки "зовнішньої політики від ідіотів". Чесно - мені абсолютно байдуже на всі заяви Трампа та його фріків разом, ну хіба на Рубіо не пофіг. От взагалі. Запам'ятайте базові речі.1. Потік зброї з США не зупиняєттся.2. Мирного плану від Трампа немає досі.3. Ніхто під Трампа не прогнеться, хіба що нас примусять підписати перемир'я. Але й тут я не очікую нічого екстраординарного. Усі подробиці - завтра вдень, треба виспатися, тільки вранці додому догребу. Але усім моїм дорогим "кукухоїдам" раджу взагалі не звертати жодної уваги на заяви Трампа та його недалекого оточення - це все "білий шум". Я ж буду інформувати виключно про факти, а не про гасла та заяви. Та й взагалі, краще почитайте заяву форматі "Веймар+", наше майбутнє у найближчі чотири роки як мінімум буде залежати від Європи.Гарного вечора та до скорої зустрічі завтра.