Fuente
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Резюме. Я за те, щоби відкласти проведення виборів на рік після досягн...
8 400 Vistas/Alcance
2025-01-08 09:44
Mensaje №1006
Резюме. Я за те, щоби відкласти проведення виборів на рік після досягнення перемир'я. Я проти позиції союзників - "Проведення виборів якнайшвидше заради легітимності української влади". Після досягнення перемир'я реально впровадити в Україні не "м'яке", а "помірне жорстке" "зовнішнє управління" з максимально сильним застосуванням важелів фінансово-військово-політичного тиску на наше керівництво заради прийняття необхідних для реформування України рішень. А у цей час запустити процеси зміни політичної еліти України та створення нових політичних партій, як суто правого, так і правого та лівого центру. Інакше ми отримаємо в Україні владу політичних банкрутів та загальмуємо процес зміни політичних еліт в Україні ще на чотири роки. І на чотири роки ми загальмуємо процес переходу влади в Україні від системи " помірного жорсткого зовнішнього управління" до власне відносно самодостатнього Українського. Як казав ще Віце-Президент Байден під час візиту до Києва у грудні 2015, "Ми (США) з нетерпінням чекаємо часу коли ви (українці) зможете навчитися самі управляти власною країною". Пройшло дев'ять років, йде десятий. Ми як і раніше сидимо на останній парті першого класу управлінської "Школи Незалежності". Може вже таки пора нам перейти хоча б у другий клас? Питання риторичне.