Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Резюме. Я за те, щоби відкласти проведення виборів на рік після досягн...

Logotipo de la comunidad de telegram - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
8 400 Vistas/Alcance 2025-01-08 09:44 Mensaje №1006
Резюме. Я за те, щоби відкласти проведення виборів на рік після досягнення перемир'я. Я проти позиції союзників - "Проведення виборів якнайшвидше заради легітимності української влади". Після досягнення перемир'я реально впровадити в Україні не "м'яке", а "помірне жорстке" "зовнішнє управління" з максимально сильним застосуванням важелів фінансово-військово-політичного тиску на наше керівництво заради прийняття необхідних для реформування України рішень. А у цей час запустити процеси зміни політичної еліти України та створення нових політичних партій, як суто правого, так і правого та лівого центру. Інакше ми отримаємо в Україні владу політичних банкрутів та загальмуємо процес зміни політичних еліт в Україні ще на чотири роки. І на чотири роки ми загальмуємо процес переходу влади в Україні від  системи " помірного жорсткого зовнішнього управління" до власне відносно самодостатнього Українського.  Як казав ще Віце-Президент Байден під час візиту до Києва у грудні 2015, "Ми (США) з нетерпінням чекаємо часу коли ви (українці) зможете навчитися самі управляти власною країною". Пройшло дев'ять років, йде десятий. Ми як і раніше сидимо на останній парті першого класу управлінської "Школи Незалежності".  Може вже таки пора нам перейти хоча б у другий клас? Питання риторичне.