Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Volodymyr Martynenko (official)
Añadido 14 jul. 2024

Volodymyr Martynenko (official)

@Martynenko_official
Número de suscriptores: 182
Fotos: 280
Videos: 189
Enlaces: 114
Descripción:
Офіційний канал громадського та політичного діяча, доктора філософії у галузі "Право" Володимира Мартиненко Facebook: https://www.facebook.com/volodimir.martinenko
Fuente

Volodymyr Martynenko (official) | Походили ТеЦеКашніки по Гудвайнам з Авалонами, облизнулися на Веранді,...

Logotipo de la comunidad de telegram - Volodymyr Martynenko (official) Volodymyr Martynenko (official) @Martynenko_official
172 Vistas/Alcance 2024-10-11 21:45 Mensaje №727
Походили ТеЦеКашніки по Гудвайнам з Авалонами, облизнулися на Веранді, витерли слину в Царському Селі та в Хуторці на Дніпрі і погнали продавать білєти тим, кого наловили на концерті Океана Ельзи в Палаці Спорту🤭По ходу мобілізаційних заходів в п'ятничній столиці маю пару питань:- скількох з тих, шо сьогодні бусифікували (ну чи назвем це словом "перевірили") мобілізують?- шо по-чом нинче для посєтітєлєй вищеперерахованих закладів громадської развлєкухи?- шо по-чом нинче для власників вищезгаданих закладів шоб зробить там зону вільну від воєнкомів?- чи готовий Славко співати в Палаці безбілєтним захисникам та захисницям, зважаючи, шо були розпродані квитки на всі 4 (пропіссю - чотирі) оставшихся концерта, але по-ходу і судячи з аншлага пропозицій по три копійки за відро білєтів в олеіксі, желающих сходить трохи поубавилось?- чи не здається вам, шо підготовка концерта Океану була організована і проплачена спеціально під таку раздвіжуху?- скіко назбирають воєнкоми? (я щас не про людей єслі шо)ну і послєднє і спать йду - чи не стидно здоровим бугаям дойти до концерту (гудвайну, авалону, веранди, свій варіант) і не дойти до ТЦК?Там канєшна ще буде купа юридичних моментів з цими всіма конструкціями, але підлатається хтось знатно🤭Я не здамся без боюююю🤣