Fuente
Volodymyr Martynenko (official) | А нахуй вони тут здались?Оці всі гнійники, аплодувавші їхньому сцарю, ...
197 Vistas/Alcance
2024-08-15 20:27
Mensaje №706
А нахуй вони тут здались?Оці всі гнійники, аплодувавші їхньому сцарю, який перся сюди танками...Нухуй ці русняві підори тут, на моїй Сумщині, Харківщині, Полтавщині, Чернігівщині?.. Шоб шо?Ви мене триста разів можете звинуватити у негуманності і порушенні міжнародного права, але я ще років двісті, навіть коли віддам Богові душу, буду на сніданок з'їдати їхній вонючий кадик. Сирим. Не раді удовольствія і утєшенія, а шоб не забути. Хотя чи можна те забути - вопрос ріторіческій.Оці всі курянє з їх єбучими кокошніками до нас в села? Да ну нахуй. А чо вони евакуйовуються то? Шо гоне на чужбіну?Хай дома сидять і аплодірують стоя нашому гуманному і відмінному від їх, бурятів і кадирівців, відношенню.Я людина дуже гуманна, але не сильно віруюча, тож читаю Святе Писання буквально.Не дрочіть судьбу, Ірина батьківна. Не зацінять. Це вам не над Києвом на зеленому зонтіку пролітать.Бо такими темпами я відкрию точку по прийому скальпів, замість кролячих чи андатрячих шкурок. А потом з них шубу вам пошию. На подарок. Шоб снилося.Їм ще років двісті сюди зась навіть голову повертати, не то шо їхать і гавномутить.Такшо думай-те☝️Спасіба-пожалуста.