Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - MangаArea
Añadido 14 jul. 2024

MangаArea

@MangaAreaUA
Número de suscriptores: 591
Fotos: 1,370
Videos: 207
Enlaces: 145
Descripción:
Канал з різною тематикою стосовно манґи, аніме, та іншого. Щоб зв'язатися з нами пишіть боту: @manga_area_bot Чат каналу: https://t.me/MangaAreaUAChat
Fuente

MangаArea | Вже Констаха, яка була ледве не оплотом ,де ми могли стати на каву піс...

Logotipo de la comunidad de telegram - MangаArea MangаArea @MangaAreaUA
230 Vistas/Alcance 2025-06-16 21:38 Mensaje №1979
Вже Констаха, яка була ледве не оплотом ,де ми могли стати на каву після виїзду, перепочити. Вже місце де треба молитися, аби тебе не наздогнала фпв. Тільки мій підрозділ, втратив 3 машини, прям навиїзді з Констахи, а це за 15км від ЛБЗ. Реб вже не рятує, тільки вдача та вуха, вже кожен виходу на позиції, ми заходимо з обладнанням пішки 10км мінімум Мій рекорд це пішки виходити 16км👀, бо водій просто відмовилися підʼїжджати ближче, через рої фпв. З кожним днем, фронт стає складніше, а я все частіше чую, як всі вже втомилися і чекають «договорнячок».Так от, як людина, як бачить дії русні в real time, розібʼю ваші рожеві окуляри. Договорняка не буде, вони зараз кидають мʼяса, в таких кількостях, що не встигаєш, рахувати. І їх реально гонять штурмувати і просуватися , вони сидять ноють, що немає їжі, води, вони вже 300оті, але їх командування каже їм прямо : « або ти підеш вперед, або ми тебе самі вбʼємо» . І ці криси лізуть. Їх ціль захопити більше землі і саме зараз точно не час розслаблятись, бо якщо дійдуть до вашого дому, то вже так гнати в окопи підари будуть вас.