Fuente
Максим Яли | План перемоги" Зеленського дуже приємно було чути українцям і мені так...
1 000 Vistas/Alcance
2024-10-16 10:37
Mensaje №6102
"План перемоги" Зеленського дуже приємно було чути українцям і мені так само. І "на папері" виглядає реалістичним та справкдливим. Але на практиці він принаймні поки що виглядає малореалістичним починаючи з першого пункту , геополітичного - запрошення України до НАТО "ЗАРАЗ". Навіть Байден на це піде і відкидав саму можливість навіть обговорювати це питання як ДО початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, так і після. Що вже говорити про Трампа, якщо він переможе на майбутніх выборах в США.І тим більше про політичних сателітів Путіна в ЄС - Орбана та Фіцо, які постійно заявляють, що,вони не допустять цього, аоки вони привіт владі. І не лише, говорять, але й демонструють на практиці, блокуючи співпрацю України з НАТО протягом останніх років, якщо говорити про керівництво Угорщини.Тому й таку прохолодну реакцію , як що вірити західним ЗМІ, зустрів цей план і у Вашингтоні, під час візиту Зеленського в США у вересні, і в Брюсселі, і в інших ключових столицях ЄС, які Зеленськмц відвідував останнім часом.Тож просувати його потрібно, адже він дійсно є запорукою сталого миру не лише в Україні, але й в Європі та світі, як зазначив президент Зеленський під час свого виступу у ВР.Але реалізувати його на практиці, принаймні в короткосроковій перспективі, буде ікрай важко. Проте дорогу осилює той, хто йде!