Fuente
Максим Яли | Коли о пів на першу ночі коментуєш телебаченню Єгипту терористичні ата...
1 150 Vistas/Alcance
2026-02-01 23:13
Mensaje №6834
Коли о пів на першу ночі коментуєш телебаченню Єгипту терористичні атаки росіян на автобус з шахтарями у Дніпропетровській області , на цивільний потяг на цьому тижні, на енергетичну систему України, через які мільйони українців сидять постійно без світла та тепла, сон якось одразу пропадає.Чого тоді слід очікувати від чергового раунду перемовин поміж Україною та рф за посередництва США в Абу -Дабі наступного тижня?- Нічого конкретного , адже питання територій є для України "червоною лінією" і Київ не збирається надавати росії добре укріплені території авансом, адже це значно полегшить їм завдання із захоплення нових територій тоді, коли їм це буде зручно. В Кремлі це розуміють, а тому й вдаються до таких нещивних обстрілів українських міст з метою заморозити цивільне населення, а також терористичних атак проти нього, аби зламати Дух українців до спротиву.І поки Сполучені Штати виступатимуть в статусі посередника, а не захисника жертви військової агресії, навряд слід очікувати прийнятних для України умов миру.А тому попереду нас чекає ще не один і не два раунди перемовин поміж Україною та рф.