Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Максим Яли
Añadido 14 jul. 2024

Максим Яли

@MaksymYali
Número de suscriptores: 2 013
Fotos: 1,420
Videos: 762
Enlaces: 1,520
Descripción:
Здесь вы сможете найти оперативный анализ важнейших событий Украинской Отечественной Войны.
Fuente

Максим Яли | Ще декілька моїх тез із вчорашніх дебатів на ТБ Катара та думок стосов...

Logotipo de la comunidad de telegram - Максим Яли Максим Яли @MaksymYali
1 080 Vistas/Alcance 2025-08-07 08:50 Mensaje №6594
Ще декілька моїх тез із вчорашніх дебатів на ТБ Катара та думок стосовно того, чому не слід очікувати швидкого прогресу в перемовинах поміж Трампом та путіним стосовно припинення війни в Україні:- те, що Трамп ввів додаткові санкції проти Індії напередодні перемовин Уіткоффа з путіним свідчить про те, що ніякого реального прогресу на даний момент досягнуто не було. - Трамп не готовий вводити додаткові санкції проти Китаю через закупівлю російської нафти аби не зірвати перемовини по двосторонній угоді з Пекіном. Та й Китай вже офіційно заявив про те, що й надалі купуватиме російську нафту. А тому гроші на продовження війни проти України у путіна в короткостроковій та середньостроковій перспективі будуть. Китаю теж вигідне продовження війни, адже залежність росії від Китаю з кожним днем лише зростає і Китай дуже добре монетизує цю залежність, не говорячи вже про додаткові "козирі" в перемовинах з Трампом щодо нової двосторонньої угоди.- Навіть Індія не збирається повністю відмовлятися від російської нафти і це вже було заявлено офіційно. - У путіна не має стратегії завершення війни. Що робити з економікою, яка вже переведена на "військові рейки". Що робити з тими, хто воює проти України зараз і як їх інтегрувати в мирне життя без негативних наслідків для суспільного життя тощо. Простіше кажучи - завершити війну зараз набагато важче, аніж її продовжувати поки є достатньо коштів для цього. А вони є. І головне - путін впевнений, що фронт ось ось посиплеться і його перемовні позиції значно покращаться вже через декілька місяців. А тому він й надалі буде "петляти ", висувати нові умови, йти на тактичні поступки, аби тягнути час.І тому я не вірю в те, що особиста зустріч Трампа з путіним може відбутися вже наступного тижня, як вже встиг заявити сам Трамп та радник путіна Ушаков. Для цього не має жодних передумов.Ця зустріч відбудеться лише тоді, коли умови припинкння війни будут влаштовувати більш менш обидві сторони конфлікту і будут реалістичними для реалізації.А на цей момент цим і не пахне.