Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - АНДРІЙ АРТЮХ | СВЧ | Стань Легендою 🦁
Añadido 14 jul. 2024

АНДРІЙ АРТЮХ | СВЧ | Стань Легендою 🦁

@LegendPsy
Número de suscriptores: 1 479
Fotos: 813
Videos: 220
Enlaces: 364
Descripción:
🅰️вторський канал 🅰️ндрія 🅰️ртюха
Fuente

АНДРІЙ АРТЮХ | СВЧ | Стань Легендою 🦁 | 4 типи клієнтів: хто платить великі чеки вже зараз - і кого не варто н...

4 типи клієнтів: хто платить великі чеки вже зараз - і кого не варто навіть прогріватиВітаю. колеги!Цей допис - про найцінніше: яку аудиторію ви притягуєте - і як це напряму впливає на ваші продажі.Є всього 4 категорії людей.І тільки дві з них - дають великі чеки. Уже сьогодні. Уже зараз. 1 категорія -ті, у кого проблема пече. Прямо зараз.Вони більше не можуть.Проблема тригерить, зупиняє, душить.Вони не можуть жити далі з цим.Вони готові платити, бо інакше - просто не виживуть у власній реальності.Це ті, хто пише: “Куди платити?”- не після марафону-не після “додайте користі”а після першого торканняПриклади:Я експерт, у мене немає продажів. Якщо не почну створювати клієнтів - не зможу жити на звичному рівні, не зможу платити за рахунки.Або:Я намагалась схуднути 10 років. Уже не можу жити в цьому тілі. Пройшли роки, а я досі в тій самій точці.Ці люди платять багато - і одразу. Бо їм треба вирішення, а не роздуми. 2 категорія- ті, хто усвідомлює проблему, але ще не “на дні”Вони вже читають, вже шукають, вже торкаються твоєї теми.Але ще тримаються за ілюзію “в мене є час”.Тягнуть, надіються, сумніваються. пробують самі...Вони точно куплять.Але питання - коли: за тиждень, за місяць, за пів року.І завдання експерта тут - бути підтримкою, дзеркалом і тиском у потрібній точці.Показати: далі зволікати не можна.Підсвітити: той момент, коли “ніби норм” перетворюється на стагнацію.Провести до рішення - не тиском, а опорою. 3 категорія - ті, кому і так нормЦе найнебезпечніша категорія для вашої енергії.Зарплата 20 тисяч? Та в усіх так.+30 кг? Ну, комусь же подобається.Нестача грошей? Аби айфон був.Їх не болить.Вони не шукають.Вони не хочуть змін.Ці люди можуть сидіти в блозі роками.Лайкати. Коментувати. Навіть “підтримувати”.Але ніколи не куплять дорого.І продавати їм - це виснаження без результату.4 категорія - не ваша аудиторіяУ них інші болі. Інше мислення. Інший світ.Може, в них реально немає грошей.Може, ви їм просто не підходите.Це - нормально.Але головне: не намагайтеся продавати тим, хто вас не чує.Ви не для всіх. І це ключ до високих чеків. Працюйте тільки з категоріями 1 і 2.Це ті, хто вже готові.Ті, кому ви реально можете допомогти.Ті, хто платять - і трансформуються.І пам’ятайте: питання не в кількості підписників (хоч це теж важливо).Питання в якості людей, які вас читають.