Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🍄✙ вінницький психопат ✙🍉 #УкрТг
Añadido 19 ago. 2021

🍄✙ вінницький психопат ✙🍉 #УкрТг

@LePindos
Número de suscriptores: 1 666
Fotos: 7,010
Videos: 1,680
Enlaces: 2,190
Descripción:
Coldness be my thot instagram.com/elijahlamoon base.monobank.ua/EBxdJNuW7V9kUE
Fuente

🍄✙ вінницький психопат ✙🍉 #УкрТг | З моїм психічним здоров'ям буде все добре. Застрелиться секція S1 в по...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🍄✙ вінницький психопат ✙🍉 #УкрТг 🍄✙ вінницький психопат ✙🍉 #УкрТг @LePindos
182 Vistas/Alcance 2026-05-13 09:34 Mensaje №12697
З моїм психічним здоров'ям буде все добре. Застрелиться секція S1 в повному складі. Вже зараз адміністрування цієї хуєти викликає психічні розлади. Тепер младореформатори вигадають ще тридцять три класифікатора, щоб правильно точно ні в кого не вийшло, а якщо в кого щось вийшло, то приїде перевірка й заставила повертати. В вижений від інстаграму мозок керманичів комерсостанського айтібабве шоубизоконго не може вміститися концепція, що люди дезертують/виконують бойові завдання підвищеного ризику не тому що їм за це платять мало/багато. Це не йобана контора, ми не оаертаймимо. Йде йобана всенародна війна. Й в цій війні більша частина людей, що можуть отримати ці бабки (це, насправді, доволі мало в абсолютних цифрах) не будуть мотивуватися тим, що якщо вони сьогодні, блядь, проведуть прд, їм за це заплатять +10к. Люди блядь не рахують цю хуйню. Вони просто хочуть, щоб коли вони виконали бойове завдання й повернулися, вони не відчули що їм сцить держава на п'ятак. Або ще не виконали, а тільки готуються до виконання. Поки що це відчуття не зникає, й з кожною такою новиною в чомусь стає тільки гірше. Бо всі ці тридцять три шари дебільних категорій додаткової винагороди робиться від комерсівського жлобства – щоб щось комусь випадково не переплатити. https://t.me/Tsaplienko/92645