Fuente
•KRASNOV | Заступник Філатова – Андрій Денисенко за командою своїх господарів пер...
17 700 Vistas/Alcance
2026-04-29 19:10
Mensaje №5629
Заступник Філатова – Андрій Денисенко за командою своїх господарів періодично пише на мене різну чорнуху.І всі розуміють, що боягузливе нутро Андрія саме не може написати, він просто виконує завдання Філатова та його господаря Корбана.Але яке завдання? Ви тільки уявіть.Ані Корбан, ані Філатов не хочуть, щоб на найближчій сесії Дніпропетровської облради, де я депутат від “Громадської сили”, створили комісію з питань військово-цивільного співробітництва та територіальної оборони.Тобто мало того, що вони відмовляються виділяти 1,4 мільярда на оборону країни з бюджету Дніпра, вони ще й хочуть, щоб Облрада не займалася питаннями ветеранів.Я з 2022 року мобілізувався добровільно і, до речі, жодного разу не був за кордоном.👉І на відміну від вас, у мене є відео-докази про виконання всіх поставлених центром завдань.Чого не скажеш про синів Корбана призовного віку, які разом із татом сидять в Лондоні.І як кажуть у місті, своїми фірмами продовжують освоювати бюджет Дніпра.Борисе Альбертовичу, то може поїдете з нами на бойові?Разом із Корбаном та його синами, самі побачите, як групи нашого центру виконують бойові завдання.👉А тепер кілька слів про самого Андрюшку Денисенка.Боягуз і лицемір.Ти ж жодного дня не воював.Тебе твої господарі «прилаштували» у 128 ТРО, маючи на той час підконтрольного Корбану комбрига О. Водолазського, який віджимав землі в держави та міста, за що і був потім і звільнений.Там же, до речі, значилися й інші ваші члени команди, а по деяких вже йдуть суди.І як мені рассказали,звільнився ти одразу через пів року.Через суд😂Тобто ти навіть боїшся думати про війну. Не кажучи вже про реальні бойові дії.Тому тебе до себе не запрошую.І останнє. Як і де захищаю Україну, свою країну, від початку повномасштабки, я розповідати не буду. Про можуть сказати ті, хто поруч.Бажаю вам стати чоловіками. Хоча б на закаті))