Fuente
•KRASNOV | Ще кілька наслідків для нас і для світу від війни США в Ірані: 1. Інді...
33 700 Vistas/Alcance
2026-03-02 19:11
Mensaje №5591
Ще кілька наслідків для нас і для світу від війни США в Ірані: 1. Індія розглядає повернення до російської нафти, оскільки нафта з Перської затоки наразі заблокована. Очікується, що США підуть назустріч у цьому питанні.2. США та союзники вже відчувають нестачу перехоплювачів для Patriot, що може поставити під сумнів продаж європейцям цих ракет для України. Також пишуть і про дефіцит Tomahawk, що ще більше віддаляє нас від можливого отримання «томагавків» в майбутньому.3. Якщо Іран припинить постачання нафти до Китаю, його місце також може зайняти Росія. Це поглибить не лише залежність російської економіки від Китаю, а й китайської — від російської, що буде ще гірше.Найголовніше:США знову продемонстрували, як можуть поводити себе держави першого світу — без жодних рішень Радбезу ООН залітають і роблять те що їм треба.Оскільки Росія бачить себе антиподом США й має намір поводитися як наддержава, вона буде виправдовувати цим свої дії і щодо нас. А також тяжітиме до ескалації (відкриті політичні вбивства). Аргументуючи це:«А чому одним можна, а іншим ні?»