Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - •KRASNOV
Añadido 06 ene. 2025

•KRASNOV

@Krasnov_55
Número de suscriptores: 67 165
Fotos: 1,240
Videos: 833
Enlaces: 611
Descripción:
Команда «Громадська Сила» 📌 Вогонь запеклих не пече. •Insta: https://instagram.com/k.r.a.s.n.o.v_5?igshid=vsbg7e3 •Facebook: https://m.facebook.com/%D0%A0%D1%83%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD-%D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2-2212267672341044/
Fuente

•KRASNOV | Ні для кого це не було сюрпризом, і я про це писав.РФ погодилась на це...

Logotipo de la comunidad de telegram - •KRASNOV •KRASNOV @Krasnov_55
27 100 Vistas/Alcance 2026-02-01 20:47 Mensaje №5574
Ні для кого це не було сюрпризом, і я про це писав.РФ погодилась на це «енергетичне перемирʼя» виключно для одного, щоб, зібратись, перегрупуватись і підготувати нову хвилю ударів по території країни. Особлива подяка рижій мавпі (Трампу) який зробив з себе рєшалу для свого піару та сказав що це «good decision», наше керівництво на це погодились, але не розумію навіщо, бо і без цього обстріл був би, на один день наші перестали бити по Криму, Воронежу, Таганрогу, тим самим даючи русні передислокувати усі ОТРК та підвезти доволі нормальну кількість ракет «Іскандер-М/К». Якщо казати як є, то обстріл скоріш за все з 02 на 03.Буде стандартна палітра, від сотень літаючих дринчащих шматків гімна до «Калібрів», «Кинджалів», «Тушек» і всього того, що вони зазвичай дістають із закромів, коли хочуть зробити боляче цивільним.Ні для кого не буде відкриттям, якщо сказати прямо: знову цілитимуть по світлу, газу, воді, опаленню, по всьому тому, щоб зробити більшу частину областей не існуючою для життя на деякий час.Основний фокус хочуть зробити на Київ і область, плюс центр країни. Південь і схід вони, як і раніше, ковиряють цілодобово, там у них режим я б сказав «по дефолту».На вулиці мінуси будуть до -30°, енергетики намагаються лагодити те, що ще тримається, а ці вирішили дотиснути. Просто щоб добити.Клінічні. Цинічні. Підараси.✈️t.me/timofii_kucher