Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - •KRASNOV
Añadido 06 ene. 2025

•KRASNOV

@Krasnov_55
Número de suscriptores: 67 165
Fotos: 1,240
Videos: 833
Enlaces: 611
Descripción:
Команда «Громадська Сила» 📌 Вогонь запеклих не пече. •Insta: https://instagram.com/k.r.a.s.n.o.v_5?igshid=vsbg7e3 •Facebook: https://m.facebook.com/%D0%A0%D1%83%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD-%D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2-2212267672341044/
Fuente

•KRASNOV | Друзі, помітив, що у багатьох з нас помилкове сприйняття того, що відб...

Logotipo de la comunidad de telegram - •KRASNOV •KRASNOV @Krasnov_55
6 900 Vistas/Alcance 2025-03-05 08:47 Mensaje №5210
Друзі, помітив, що у багатьох з нас помилкове сприйняття того, що відбувається навколо.Ми часто не задоволені обсягом і швидкістю допомоги від наших партнерів. Ми не задоволені, що вони не воюють разом із нами. Ми їх критикуємо, що нам не дають далекобійні ракети та багато іншого.Але чи маємо ми право критикувати їх?Ні, не маємо.Якщо приберемо емоції і замислимося, то зрозуміємо, що вони нам нічого не винні.Немає жодного документа, який зобов'язує іншу країну у разі агресії проти нас давати нам гроші, зброю, вступати у війну за нас.Жодного документа.Будапештський меморандум, яким усі політики маніпулюють, - «пустишка», яка нікого ні до чого не зобов'язує. Там немає жодного слова про зобов'язання США чи Великобританії надати військову чи фінансову підтримку нашій країні у разі агресії проти нас. Він як міжнародний договір навіть не ратифікований в жодній із країн-підписантів.Тому, розмовляючи з нашими партнерами, які нас підтримують і надають нам фінансову та військову підтримку вже 3 роки, ми маємо говорити їм «дякую» через кожне слово, і бути щиро вдячні їм.Щоб остудити наші голови, згадаємо: за останні 30 років у світі було достатньо війн, і в кожній є агресор і жертва.Запитання. Скільком країнам, які невинно страждають, ми надавали фінансову чи військову підтримку?Якщо не помиляюся, жодній.Тож чи маємо ми тоді право комусь дорікати, що нам недостатньо допомагають? Думаю, що ні.Ми повинні бути вдячні за їхню допомогу.І з повагою просити ДОПОМОГИ. P.S. Так, тут хтось може мені навздогін сказати, що лідери, політики країн-партнерів із великих трибун нам багато обіцяли. Ми на них сподівалися.Так. Ви маєте рацію. Обіцяли.Але ж і нам наші лідери та політики всіх рівнів уже 30 років багато чого обіцяли. Але ж ми з них не вимагаємо того, що вони обіцяли.Нам потрібно навчитися розділяти політичні заяви та декларації від реальних та конструктивних.