Fuente
Книжкова Frau 🧁 | Особливе м’ясо" Аґустіни Бастерріки — це просто абсурдний текст, який ...
373 Vistas/Alcance
2026-01-11 09:22
Mensaje №2918
🤦"Особливе м’ясо" Аґустіни Бастерріки — це просто абсурдний текст, який логіка покинула до написання. Сама ідея мені сподобалась, я люблю антиутопії.🤨 Але тут... хороша ідея — це все класне, що є в цій книжці. Замість того, щоб вивчати цикл забою худоби, авторка краще вивчила б питання рослинних білків. *далі можливі спойлери😥😥😥Світ максимально нелогічний. Був вірус, м'ясо їсти не можна. Ну окей, не можна і не можна. Боби просто існують. Я вже не кажу про наукову частину канібалізму і те, що ми не можемо перетравлювати людське м'ясо без наслідків типу розкисання мозку. І таких моментів штук 10. Я просто не могла заглибитись в історію, бо вона максимально нереалістична. 😯 Головний герой теж максимально нелогічний, з якоюсь косою мотивацією. Ну типу, диви, він собі працював на заводі по виробництву особливого м'яса, їв його, тут в нього раптом помирає дитина, і він такий: "я більше не буду їсти м'ясо". Блін, я розумію, якби дитину ту з'їли, але ні. А чому? Ну а тому.Goodreads дає 3.77, я поставила 2. 😎За ідею і за пару цікавих моментів. Але в цілому дуже дивна книга, авторці так і не вдалося передати антиутопічне відчуження (а вона намагалася, але все було нелогічно). Я розумію, що вона намагалася виїхати на графічності роману, щоб ми всі пожаліли тваринок, але історія мала стільки білих плям, що я не повірила ні на йоту. 🤬Не рекомендую.#відгуки_Книжкової_Frau #зарубіжна_література