Fuente
Князь Володимир | В мене вийшов дебютний альбом під назвою «Укр.мова»Чому саме така назв...
248 Vistas/Alcance
2025-08-07 13:29
Mensaje №534
В мене вийшов дебютний альбом під назвою «Укр.мова»Чому саме така назва, бо цей альбом був написаний давно, але з ряду причин він лежав у столі та виконувався виключно на концертах.Так це дуже дивно виступати та не мати пісень в мережі) ну на то я і Князь Володимир, все не як у нормісов)Але все ж таки ми почали процес, та вже готували кліп під дропи, але цей альбом розстріляли у спину московити у лютому 22 року підступно та жорстоко.Я не зміг лишити його на тюрськом наречіе, я вирішив підтримати матусю Україну та перезаписав його під час війни на мову людей які боролись за мову та видавали життя.Кожного дня вертаючись до дому я бачив напис біля Кіно-Театру “Київська Русь” на заборі ,один і той самий тег який флежбекав мене у роки школи яка до речі стоїть саме за цим парканом на якому було написано “Укр.мова”Я ніби повернувся у ті часи дитинства, де я біжу по школі на уроки музики.Тепер ви все знаєте, чому саме так.Буду радий що ви послухаєте мій альбом https://youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_lFmMPxMGOo1HHuOYGinI2wqw3uTGjWtYg&si=47gWnfgAQZcLLEhT