Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Камон, Плей! | Трансфери УПЛ
Añadido 14 jul. 2024

Камон, Плей! | Трансфери УПЛ

@KamonPlay1
Número de suscriptores: 2 772
Fotos: 7,700
Videos: 556
Enlaces: 1,320
Descripción:
Канал входить до складу "Асоціації українських спортивних телеграм-каналів" Дивовижний український футбол :) YouTube-канал - https://www.youtube.com/channel/UCT-x6ZUW-njE-2S9ccqDwtA
Fuente

Камон, Плей! | Трансфери УПЛ | Едуард Сарапій: «Мрія Полісся переноситься на наступний сезон»Ексклюзи...

Logotipo de la comunidad de telegram - Камон, Плей! | Трансфери УПЛ Камон, Плей! | Трансфери УПЛ @KamonPlay1
1 360 Vistas/Alcance 2026-04-20 19:03 Mensaje №9814
Едуард Сарапій: «Мрія Полісся переноситься на наступний сезон»Ексклюзивний коментар Едуарда після центрального матчу 24-го туру для проекту "Дніпрянин" ⚽️ Які Ваші враження від матчу? Погані враження, тому що сьогодні розраховували на інший результат, але вже маємо те, що маємо. Готуємося до наступного поєдинку. Сьогодні був шанс поборотися за мрію, але мрія Житомира переноситься на наступний сезон, будемо намагатися зосередитися на останніх матчах чемпіонату. У першій половині Шахтар не завдав жодного удару по воротах Полісся, а у другому таймі відчутно прибавив. Чому так сталося, на вашу думку? Так, у них були моменти, коли ми вже програвали, зокрема стандарти. Після пропущеного голу, нам треба було розкриватися, більше уваги приділяти атаці, і менше, відповідно, захисту. Тому у них і зʼявилося більше небезпечних моментів. Що стосується атак Полісся, Шахтар особливо не дозволяв наблизитися до воріт, але вам вдалося завдати декілька дальніх ударів, яким бракувало влучності. На дальні удари особливо не треба розраховувати, але все треба витискати максимум з тих моментів, які у нас були. Зокрема, коли Шахтар втрачав володіння, ми мали діяти більш впевнено і наказувати їх за помилки. Ви сказали, мрія Полісся переноситься на наступний сезон. Якісь є конкретизовані цілі? Що буде вважатися провалом для Поліссі?Провалом буде, якщо Полісся не здобуде медалі. Ми хочемо прогресувати від сезону до сезону. Минулого року ми посіли четверте місце, якщо цього року вдасться посісти третє або друге - це буде успіх.Якщо не секрет, після матчу Руслан Петрович сильно лютував. Чи був більш спокійний? Які були його емоції?Він був спокійним, подякував нам за гру, за віддачу, за те, що ми так викладалися сьогодні на полі. Сказав, що буде, що проаналізувати в Житомирі.🔷Дніпрянин