Fuente
Камон, Плей! | Трансфери УПЛ | ️ "Повернення чемпіонату U-21 це однозначно плюс" - у вчорашньому віде...
1 880 Vistas/Alcance
2026-01-24 12:54
Mensaje №9458
⚡️ "Повернення чемпіонату U-21 це однозначно плюс" - у вчорашньому відео, поспілкувавшись з Іваном Литвиненко, також зачепили тему чемпіонату U-21.
Камон, Плей: В наступному сезоні повертають чемпіонат U-21. Ти як футболіст, який пограв на всіх рівнях (U19, U21 та Перша Ліга), як ти вважаєш, що краще для футболіста, наприклад, бути в U-21 чи в Першій Лізі, як ти в ВПК-Агро?Іван Литвиненко: Ми боролись за виживання, але я грав з дорослими гравцями. Ця оренда багато мені дала.Але я розумію клуби, в яких є багато молодих гравців, і команди ставлять собі завдання. І не завжди є змога ставити цих молодих гравців, награвати, а їм немає місця. Наприклад, хтось переріс вже U-19, а грати за першу команду він теж поки не може. І йому немає де грати. Він просто знаходиться в ситуації тренувань, скажімо так. А для футболіста найважливіше це грати в футбол.Тому повернення U-21 це однозначно плюс. Але якщо б в нас була стабільна Друга Ліга, Перша Ліга, Прем'єр-Ліга, і була б можливість роздавати в оренди, навіть у Другу Лігу замість Ю-21, то я думаю, що це набагато б швидше прискорювало розвиток молодих гравців. Тому, що все одно конкуренція з дорослими чоловіками вона інша, ніж ти граєш з ровесниками.
Повне інтерв'ю та інші цікаві новини у цьому відео - https://youtu.be/emwHfbGH21M