Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ХОЛОДЦІ CS2
Añadido 14 jul. 2024

ХОЛОДЦІ CS2

@KHOLODTSI
Número de suscriptores: 5 454
Fotos: 1,460
Videos: 1,140
Enlaces: 1,190
Descripción:
Ми - перша медіакоманда з CS2 в Україні Наш ютуб-канал: youtube.com/@KHOLODTSI
Fuente

ХОЛОДЦІ CS2 | Liquid та 🇪🇺G2 вирішилиобмінятись гравцями. 🇪🇺G2 попрощались з malbsMd...

Logotipo de la comunidad de telegram - ХОЛОДЦІ CS2 ХОЛОДЦІ CS2 @KHOLODTSI
1 030 Vistas/Alcance 2026-03-13 17:41 Mensaje №2762
🇺🇸Liquid та 🇪🇺G2 вирішилиобмінятись гравцями. 🇪🇺G2 попрощались з malbsMd, а 🇺🇸Liquid з Nertz. 🙂Чи змінить це становище команд на краще? Потрібно послухати думку експертів! ☝️Malbs ніби потужніше буде, але вони якісь обидва не виразні, в сенсі нічого особливого. Обидва не були в рейтингу топ20 ХЛТВ, G2 топ10 Liquid топ16. Виглядає як шило на мило, ба більше Liquid можливо не кваліфікуються на мейджор. Можливо капітан на siuhy тягне команду на дно? - Олексій уХо 🇺🇦Такі угоди із swap гравців досить рідкісні для сцени CS.Як на мене, malbsMd — дуже агресивний rifler, але геть не стабільний. Можливо, у Team Liquid він зможе розкритися краще. Натомість NertZ виглядає значно надійнішим гравцем, якого отримали G2. Також цікаво, що Team Liquid фактично повертаються до американського регіону, що може значно полегшити їм шлях у гонці за Major.Головне питання для мене — чи зможе malbsMd знайти свою гру в новій системі. - Максим lyonder 🇺🇦Malbsmd заруінив собі декілька років без трофеїв. А Nertz середньостатистичний ріфлер тір 1 котрий спробує замінити мальмбса в от вийде чи ні це вже питання інше. G2 на папері стали трошки слабкіші, liquid на папері стали сильніші але поки вони не знайдуть собі снайпера котрий буду бити хочаб 1.00 кд то вони будуть смоктати чупачупса - Максим pikor 🇺🇦Liquid якісь дивні. Чому не написати Холодцям і не забрати собі когось з нас за символічні декілька сотень тисяч доларів? Гірше їхні результати точно б не стали - Олександр petr1k 🇺🇦