Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - JustTolik
Añadido 06 dic. 2025

JustTolik

@JustTolik4
Número de suscriptores: 2 108
Fotos: 180
Videos: 279
Enlaces: 11
Descripción:
Все про право ⚖️
Fuente

JustTolik | МЗС Ірану: «Заяви США про переговори — це визнання їхньої поразки»Глав...

Logotipo de la comunidad de telegram - JustTolik JustTolik @JustTolik4
741 Vistas/Alcance 2026-03-26 11:00 Mensaje №495
🇮🇷 МЗС Ірану: «Заяви США про переговори — це визнання їхньої поразки»Глава МЗС Ірану Аббас Арагчі виступив із різкою заявою, спростувавши чутки про прямі контакти з Білим Домом. Іран впевнений: ініціатива США щодо діалогу свідчить про те, що стратегія «максимального тиску» провалилася.Головні тези Арагчі:Переговорів немає: Обмін повідомленнями через посередників (Катар, Оман чи Пакистан) — це не діалог, а лише технічна передача позицій та застережень.США дали задню: Арагчі нагадав, що раніше Білий дім вимагав «беззастережної капітуляції». Тепер же, коли Вашингтон сам заговорив про угоду, Іран розцінює це як визнання військової поразки США.Питання до Вашингтона: «Якщо вони перемогли, то навіщо мобілізують усіх своїх високопосадовців, щоб схилити нас до переговорів?» Позиція Тегерана: ми не збираємося приймати умови США . Будь-яка угода можлива лише на умовах Ірану.Поки Білий дім заявляє про «перемогу», Тегеран називає ці заяви спробою виграти час і приховати власну безпорадність у регіоні.