Fuente
JustTolik | ОРЕШНИК» І НАЦІЯ-САМОГУБЦЯ: БОЯТИСЯ ВЖЕ ПІЗНО?Після прильоту «Орешника...
988 Vistas/Alcance
2026-01-12 08:56
Mensaje №221
🌰 «ОРЕШНИК» І НАЦІЯ-САМОГУБЦЯ: БОЯТИСЯ ВЖЕ ПІЗНО?Після прильоту «Орешника» по Західній Україні наша пропаганда вибухнула в єдиному пориві. Тези в телемарафоні, ТГ-каналах та «ЗМІ» ідентичні: «це фігня», «болванки»,«боятися нічого».Дійсно, нації, яка твердо вирішила самознищитися заради чужих інтересів, боятися вже нічого. Коли ти добровільно йдеш на ліквідацію, страх зникає — залишається лише тупа покора.Нам розповідають про «перемогу», поки в містах немає світла, води, газу та тепла. Зате ми «незламні» — правда, незламність ця все більше нагадує життя в печері, де єдина радість — черговий пост про те, як ми «сильні».Хоча правда в тому, що РФ провела відпрацювання ядерного удару в бойових умовах. І якщо втретє «Орешник» прилетить уже не з болванками, а з боєголовками — марафонці просто не встигнуть пояснити нам, чому це «знову фігня».Коли інстинкт самозбереження вимикається заради чужих планів, фінал стає лише питанням часу.#Орешник #Пропаганда #Україна #Реальність #Перемога #Світло #ДумкиВголос