Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - JustTolik
Añadido 06 dic. 2025

JustTolik

@JustTolik4
Número de suscriptores: 2 108
Fotos: 180
Videos: 279
Enlaces: 11
Descripción:
Все про право ⚖️
Fuente

JustTolik | ОРЕШНИК» І НАЦІЯ-САМОГУБЦЯ: БОЯТИСЯ ВЖЕ ПІЗНО?Після прильоту «Орешника...

Logotipo de la comunidad de telegram - JustTolik JustTolik @JustTolik4
988 Vistas/Alcance 2026-01-12 08:56 Mensaje №221
🌰 «ОРЕШНИК» І НАЦІЯ-САМОГУБЦЯ: БОЯТИСЯ ВЖЕ ПІЗНО?Після прильоту «Орешника» по Західній Україні наша пропаганда вибухнула в єдиному пориві. Тези в телемарафоні, ТГ-каналах та «ЗМІ» ідентичні: «це фігня», «болванки»,«боятися нічого».Дійсно, нації, яка твердо вирішила самознищитися заради чужих інтересів, боятися вже нічого. Коли ти добровільно йдеш на ліквідацію, страх зникає — залишається лише тупа покора.Нам розповідають про «перемогу», поки в містах немає світла, води, газу та тепла. Зате ми «незламні» — правда, незламність ця все більше нагадує життя в печері, де єдина радість — черговий пост про те, як ми «сильні».Хоча правда в тому, що РФ провела відпрацювання ядерного удару в бойових умовах. І якщо втретє «Орешник» прилетить уже не з болванками, а з боєголовками — марафонці просто не встигнуть пояснити нам, чому це «знову фігня».Коли інстинкт самозбереження вимикається заради чужих планів, фінал стає лише питанням часу.#Орешник #Пропаганда #Україна #Реальність #Перемога #Світло #ДумкиВголос